Problem

Włacza sie lanczer, sciaga sie patch i sie wyłącza. Wyskakuje okienko w ktorym musze wybrac jakis kraj USA, Deutsch, English, jak ktores wybiore to bład wyskakuje, co z tym zrobic?

Yoy have picked international(english) . Pelease confirm your selection. If you wish change yout region selection, you must uinstal and then reinstal game. -treść tego błędu :P

Włacza sie lanczer, sciaga sie patch i sie wyłącza. Wyskakuje okienko w ktorym musze wybrac jakis kraj USA, Deutsch, English, jak ktores wybiore to bład wyskakuje, co z tym zrobic?Yoy have picked international(english) . Pelease confirm your selection. If you wish change yout region selection, you must uinstal and then reinstal game. -treść tego błędu

Nie ma to jak zerowa znajomosc angielskiego.... Szczegolnie ze jest to jezyk internacionalny.. I ty chcesz grac w RoMa bez znajomosci angola? Wiesz ze ta gra polega na Questach?(zadaniach). Bez nich nie bedziesz mial w ogole fajnych itemow.

Co do bledu. 2 opcje albo zassales zla wersje. Albo wybierasz zla opcje.

Z tego co pisze (JAK BYK) masz wersje angielska. Czyli jak wyskakuje ci to okienko musisz wybrac English. Teraz tak.. nie pamietam czy wersja english jest wersja europejska... bo z tego co pamietam powinienes miec mozliwosc wyboru Internacional jeszcze. WIec chyba masz zla instale. I nie polaczysz sie z serverami europejskimi.... albo sie polaczysz i problemu nie ma :D

Najlepiej sciagac z http://www.runesofmagic.com/en/downloads,i...gic_client.html i najlepiej z 4players.

ALe i tak mysle ze bez angola nie masz czego szukac w RoMie... CHyba ze bedziesz zadawac setki noobskich pytan w grze :D

Nie ma to jak zerowa znajomosc angielskiego.... Szczegolnie ze jest to jezyk internacionalny.. I ty chcesz grac w RoMa bez znajomosci angola? Wiesz ze ta gra polega na Questach?(zadaniach). Bez nich nie bedziesz mial w ogole fajnych itemow.Co do bledu. 2 opcje albo zassales zla wersje. Albo wybierasz zla opcje.Z tego co pisze (JAK BYK) masz wersje angielska. Czyli jak wyskakuje ci to okienko musisz wybrac English. Teraz tak.. nie pamietam czy wersja english jest wersja europejska... bo z tego co pamietam powinienes miec mozliwosc wyboru Internacional jeszcze. WIec chyba masz zla instale. I nie polaczysz sie z serverami europejskimi.... albo sie polaczysz i problemu nie ma Najlepiej sciagac z http://www.runesofmagic.com/en/downloads,i...gic_client.html i najlepiej z 4players. ALe i tak mysle ze bez angola nie masz czego szukac w RoMie... CHyba ze bedziesz zadawac setki noobskich pytan w grze

Wybierałem każdą opcje po kolei i nic, za kazdym razem od nowa sciaga sie patch i jak sie sciagnie wszystko zaczyna sie od nowa. Sciagnołem z Gamershella

Odinstaluj... usun... sciagnij ponownie z 4Players... Co myslales ze za 1 razem zassasz i bedzie ok? :D Ja RoMa zasysalem 4 razy :D. Ale naprawde warto ;P

Odpuszcze se.... 6h sciagania....

Na tym 4Players trzeba w częsciach sciągać?

@up wiesz że istnieje opcja edytuj.W mozili możesz zatrzymywać i wznawiać ściąganie,jak byś nie zdążył w dzień.

Wiem <_< sciągam 3 część mam nadzieje że będzie działać...

6godz sciagania? to jaki ty masz net? jak b. slaby to sobie odpusc, a tak wogole to bedziesz trul zycie polakom noobskimi pytaniami ze 0 znajomoscia angola^^

PS. nie zebym zniechecal xd

Włacza sie lanczer, sciaga sie patch i sie wyłącza. Wyskakuje okienko w ktorym musze wybrac jakis kraj USA, Deutsch, English, jak ktores wybiore to bład wyskakuje, co z tym zrobic?

Yoy have picked international(english) . Pelease confirm your selection. If you wish change yout region selection, you must uinstal and then reinstal game. -treść tego błędu :P