Problem

Witam właśnie ściągnąłem Smite na steama właczyłem samouczek i moim oczom ukazał się taki obraz, mogę normalnie się poruszać i wszystko robić.

Mój komputer Karta graficzna zintegrowana intel gma 4500 hd 1gb procesor intel core 2 duo 3.0 ram 4gb (xp wykorzystuje 3) karta dzwiekowa zintegrowana win xp

post-39208-0-37797200-1442498847_thumb.j

Wyraźnie karta graficzna coś ci odwala skoro można to w ogóle do takowych zaliczyć coś w stylu artefaktów lub pamiętam jeszcze jak miałem kartę grafiki z shaderem 2.0 i odpalałem gry które potrzebowały 3.0 niektóre chodziły tak jak u Ciebie smite a inne w ogóle nie odpalały się.

Spróbuj pobrać jakieś sterowniki do grafiki.

Zintegrowana karta, tu masz problem. Nie będzie ci porządnie działać, może odpaliłeś ale widzisz jakie są efekty graficzne.

brat na laptopie z intel hd 3000 nie ma problemu z smite, pobrany ze strony może dlatego, sciągnij z oficjalnej strony i zobacz

Witam właśnie ściągnąłem Smite na steama właczyłem samouczek i moim oczom ukazał się taki obraz, mogę normalnie się poruszać i wszystko robić.

Mój komputer Karta graficzna zintegrowana intel gma 4500 hd 1gb procesor intel core 2 duo 3.0 ram 4gb (xp wykorzystuje 3) karta dzwiekowa zintegrowana win xp

post-39208-0-37797200-1442498847_thumb.j