Problemy techniczne na streamach

Witam,

Piszę ten temat w trosce o jak najlepszą jakość streamów mojej ulubionej strony. Otóż podczas streamu z mojej ukochanej gry GW2 moje ucho zostało zaatakowane przez bliżej niezidentyfikowane dźwięki. Być może to problemy techniczne z mikrofonem, ale niestety nie mogę mieć pewności. Korzystam z różnych mikrofonów, lepszych i gorszych, jednak nigdy nie miałem z czymś takim styczności. Liczę, że ktoś będzie w stanie zaproponować rozwiązanie tego problemu. Dokładny przykład tego problemu ma miejsce w 14:22. Pozdrawiam wszystkich. :)

Mi to wygląda na siarczysty, paskudny bąk, ale mogę się mylić :what:

Powiem tak...

zachowanie streamera skandaliczne... wydał on dzwięk... i nic nie powiedział, oglądając streama jadłem ulubione kabanosy gdy nagle usłyszałem charakterystyczne prffft...

odechciało mi się jeść momentalnie a nawet kabanosy podeszły mi do gardła, myślałem że zwymiotuję

proszę przywrócić tego streamera do porządku albo nauczyć go zasad kultury

oglądanie przyjemnego streama obróciło się w koszmar który obrzydził mi posiłek

Witam,

Piszę ten temat w trosce o jak najlepszą jakość streamów mojej ulubionej strony. Otóż podczas streamu z mojej ukochanej gry GW2 moje ucho zostało zaatakowane przez bliżej niezidentyfikowane dźwięki. Być może to problemy techniczne z mikrofonem, ale niestety nie mogę mieć pewności. Korzystam z różnych mikrofonów, lepszych i gorszych, jednak nigdy nie miałem z czymś takim styczności. Liczę, że ktoś będzie w stanie zaproponować rozwiązanie tego problemu. Dokładny przykład tego problemu ma miejsce w 14:22. Pozdrawiam wszystkich. :)