Problemy techniczne z grą/pytania o grę

Witam,

Dzisiaj pobrałem Runescape żeby przetestować tą grę, ale nie za bardzo jest to możliwe. Gry wchodzę do gry widzę coś takiego:

Win 7 64 bit z 980 Ti, wszystkie sterowniki aktualne, więc problem nie jest w moim komputerze.

Po drugie w grze zobaczyłem taki komunikat: "Fullscreen mode is avaliable only for members". Czy to znaczy że muszę płacić żeby móc grać w fullscreenie? Nigdy nie słyszałem nic bardziej absurdalnego i nie wydaje mi się to prawdopodobne, ale jednak takie coś zobaczyłem, więc pytam.

Chciałem napisać na forum Runescape o pomoc, ale w żadnym dziale nie widzę tam opcji założenia nowego tematu, może forum też jest tylko dla płacących?:D

http://runescape.wikia.com/wiki/Members - Fullscreen jest tylko dla płacących, na forum możesz pisać jak zapłacisz, lub masz postać z 2,5mil xp/350 skills

BTW, uTorrent na pasku, nieładnie :kappa:

Nie no to już jest przesada. Nie mam nic przeciwko płaceniu za grę jeżeli jest dobra, już nawet nie wiem ile tysięcy wydałem na gry przez te wszystkie lata, ale jak tutaj nawet forum i fullscreen jest płatny to wydawca musi mieć coś z głową. Odpuszczam sobie to, dzięki za odpowiedź.

Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu za dobrą grę to Runescape jest warty płacenia jak za kilka dobrych gier, bo jest to jeden z najlepszych i najpopularniejszych mmorpgów, gdy nerwy Ci już opadną to przetestuj tę grę bo jest tego warta, full screen można samemu sobie zrobić powiększając okienko.

Witam,

Dzisiaj pobrałem Runescape żeby przetestować tą grę, ale nie za bardzo jest to możliwe. Gry wchodzę do gry widzę coś takiego:

Win 7 64 bit z 980 Ti, wszystkie sterowniki aktualne, więc problem nie jest w moim komputerze.

Po drugie w grze zobaczyłem taki komunikat: "Fullscreen mode is avaliable only for members". Czy to znaczy że muszę płacić żeby móc grać w fullscreenie? Nigdy nie słyszałem nic bardziej absurdalnego i nie wydaje mi się to prawdopodobne, ale jednak takie coś zobaczyłem, więc pytam.

Chciałem napisać na forum Runescape o pomoc, ale w żadnym dziale nie widzę tam opcji założenia nowego tematu, może forum też jest tylko dla płacących?:D