Problemy z zakupami

Witam,
pokrótce, chciałam spokojnie sobie wejść do gry [taki kaprys] i postanowiłam zakupić 1 miesiąc abonamentu/czasu gry na próbę, jak mi się spodoba to zakupie następnym razem więcej, ale jak to zwykle bywa, nic nie jest tak łatwe jak na początku to wygląda.
Formę płatności wybrałam Paypal, bo zazwyczaj to własnie nim płace za gry i zakupy online. [ ważna informacja, nie mam podpiętej do niego karty kredytowej]. Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam dawno niewidziane zapytanie o “podpięcie karty kredytowej”, ale myślę sobie “przewalutuję saldo i będzie ok”. Niestety opcja ta nie zadziałała. :expressionless:
Nieważne czy próba zakupów dotyczyła czasu gry pełnej gry czy abonamentu, ten sam problem.
Pytanie do znawców tematu, jak najpewniej kupić czas gry, a obejść ten uciążliwy problem? Należę do tych osób co niechętnie podają obcym firmom swoje pełne dane osobowe w tym dane kart kredytowej xD
Jakiś dobry sklep z takim asortymentem obsługujacy paypala bez podpiętej karty albo coś?
G2A nie ufam, już raz przez nich straciłam 10 Euro i nie mam zamiaru z nimi się męczyć kolejny raz.

Nie ma już PP “bez podpiętej karty” po prostu masz niefunkcjonalne konto i tyle. Czasy się zmieniły, PP niestety też. Aktualnie sama mam podobny problem jak ty bo skończyła mi się ważność karty, a PP nie lubi mojego banku i aktywuje taką kartę nawet przez 3 miechy więc szczerze to mi się nie chce…

Są generatory kart płatniczy, ale wątpię by na PP działały - a nawet jakby zadziałały to zapewne zarobisz bana w krótkim czasie.

Poza tym Blizzard akceptuje płatność tylko z kart kredytowych - dotyczy to także płacenia przez PayPal. Tą informacje wyczytałam z ich forum, więc nie wiem czy legit, ale patrząc po ilości wątków poruszających tę kwestie to raczej tak.

W8, kiedy PP zablokowało płacenie bez podpiętej karty? w grudniu jeszcze płaciłam normalnie na SE shopie i nie było problemów.

czyżbyś miała kartę visa a konto u santandera? :smiley:
Ja nie podpinam karty bo nie ufam przechowywaniu danych gdzieś w obcym miejscu gdzie znając życie hakerzy prędzej czy później się i tak włamią i wyciągną dane xD

Szczerze to pierwsze słyszę o opcji używania PP bez karty, bo wszędzie ją wymagają i wszędzie o niej piszą, więc możliwe, że to był jakiś “lewy trick”, który już ukrócili i przestał działać.

Kartę mam Visa, ale bank inny bo ING. Tak czy siak odkąd nie mogę kupować za ruble ruskie gemów do Smite to nie potrzebuje tego PP, bo i tak w większości miejsc nie jest akceptowany.

Cóż, jeśli boisz się tak o kartę to zapłać nią raz i odznacz “zapisz do przyszłych transakcji”. Wtedy dane o niej nie będą przechowywane w systemie. I żyjemy w czasach gdzie ktoś może ci ukraść kartę nawet gdy ty ciągle masz ją w kieszeni - chociażby przez skanery bezdotykowe. Więc i tak i tak nie jest ona bezpieczna.

Czasy bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni niestety dawno się skończyły i trzeba się z tym pogodzić.

Panikujesz, co jak co ale to jest Blizzard a nie gameforge czy inna firma
Mam podpiętą kartę VISA santandera(wczesniej BZWBK) od wielu lat i wszystko jest ok
Ja zawsze kupuje tutaj [https://us.shop.battle.net/pl-pl/product/world-of-warcraft-game-time]
Najlepsza opcja bo nie podpina Ci subskrypcji tylko po prostu kupujesz czas gry
Opcja z subskypcją jest wg. mnie mało komfortowa bo potem po zakupie musisz anulować za kazdym razem subskrypcje na stronie Battlenet jeśli nie chcesz by ci kasę pobierało

A to czasem nie dla us wersji? czy w przypadku kupowania online na battlenetcie nie robi to żadnej różnicy? xD

robi, mój błąd
Kupujesz tutaj https://eu.shop.battle.net/pl-pl/product/world-of-warcraft-game-time
Ja od lat tutaj kupuje, nie masz wtedy podpiętej karty płatniczej do konta

Hasira to nie był lewy trick, tylko na stronach/slepach Eu normalnie w większości można było płacić za usługi i produkty paypalem bez podpiętej karty. Wymagana była zazwyczaj przy sklepach spoza terenów UE, ale wtedy wystarczyło zazwyczaj przewalutować saldo w protfelu na PayPalu.

ok konto zasilone 30dniami gry xD

Obstawiam ze do 120 lvl nie dasz rade dolevelować
Jako wielki fan WoWa stwierdzam ze levelowanie jest usypiające, no chyba ze to ja tak mam bo wylevelowalem juz all alty i mam dość tych map i questów

Nowy problem. Jak to jest? Czytałam że jak się kupi abo, [bo battle cheasta już nie ma] to możesz grać tam do tego 100lvl czy jakoś tak. Znaczy się do ostatniego dodatku przed najnowszym dobrze rozumiem?

Bo mam wbite abo nawet luncher to stwierdza jednoznacznie ze abo mi minie 27 marca, a w grze aucjoner stwierdza mi że nie mogę na starter account kupować i sprzedawać :expressionless: Jak to w końcu jest?

nie powiem Ci jak to jest bo po prostu nie mam darmowej wersji WoWa by to sprawdzić
Robiłaś reloga? dobij do 20 levela i zobacz czy mozesz dalej levelowac, jeśli nie to pisz do supportu, odpowiadają szybko
jak sie zalogujesz do launchera to nad przyciskiem graj masz listę zakładek do wyboru, moze uruchomilas gre na starterze

właśnie znalazłam cos takiego na stronie blizzza
" Ograniczenia Startera utrzymują się po 24 godzinach?

Dodanie czasu gry do Startera spowoduje usunięcie ograniczeń po zakończeniu realizacji danej transakcji. Proces ten trwa zazwyczaj do 24 godzin. Jeśli od dodania czasu gry minęły 24 godziny, transakcja została zrealizowana, a ograniczenia wciąż nie zostały zniesione, to zresetuj hasło do konta. To pozwoli na odświeżenie statusu konta na serwerach i zniesie ograniczenia."

ale to zakopali xD

to nie wiem, ja wszystko zawsze mam instantowo, od czasu gry po wierzchowce czy inne rzeczy z IS
Zrób reloga w grze i najlepiej zaloguj się na battleneta i zobacz czy masz konto aktywne

przy przycisku graj mam ikone takie kółko z plusikiem i jak na to najadę to jest tekst “abonament wygasa w dniu środa itd”
czyli wynika z tego że jest aktywny podczas uruchamiania gry

to widocznie trzeba czekać troche na aktywacje przy starterze
Nie wiem w sumie bo starter to mialem lata temu
doleveluj sobie do 20 poziomu, jutro powinno być juz aktywne

zobaczymy, tylko że w takim tempie dobije do ograniczenia levelowego bo już mam 12lvl xD jako priest

od 15 levela mozesz zapisywac sie na dungi jako heal to do 20 levela szybko dobijesz
Jak w grze masz dostepny Item Shop tzn. ze konto jest aktywne do Legionu(110lvl)
Na starterze nie mozna wejsc na Item Shop

już działa poprawnie, dodatkowo iteamka blue na 20lvl pocztą dostałam :slight_smile: No i jednego dungeona zdążyło się zaliczyć.