Problemy

Witam. Mam nowego laptopa i sprawa jest dosyć dziwna, ponieważ w niektórych grach migają mi pionowe paski, ale TYLKO na niektórych elementach np. Mapa, interfejs. Sama gra chodzi płynnie i z samym ‘światem’ nie mam żadnego problemu. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Proszę o pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Czy masz włączoną opcje Vsycn? Jeśli nie, włącz.
Jeśli nic to nie da, to czy na niższych rozdzielczościach problem również występuje?
Dzieje się to tylko w grach? Jeśli tak to w jakich? (chodzi mi czy to starsza czy nowsza gra) Możesz również podłączyć pod monitor lub tv, żeby zobaczyć czy nie wina matrycy.

Skoro lapek nowy, to może wina leżeć po stronie sterowników. Używasz najnowszych, czy beta wersji? Spróbuj starszej wersji sterownika.

Podaj jeszcze model laptopa, możliwe, że coś w ustawieniach karty trzeba pozmieniać.

Model laptopa to DELL e7740 8gb z serii biznesowej. Procesora i karty graficznej nie pamiętam niestety, wrzucę jak wrócę z pracy. To samo zrobię z opcją Vscyn. Problem występuje na wszystkich rozdzielczościach. Dzieje się to tylko w grach. LOL i Wow, więcej nie próbowałem. Jest to o tyle dzisne, że te migające paski występuje tylko w menu postaci, kiedy włączę mape, na pasku umiejętności czy chacie. Sama gra jako tako chodzi płynnie i nie ma z nią problemów. Strasznie to dziwne. Dziękuję za zainteresowanie się moim problemem.