Program rekrutacyjny 2.0 World of Tanks. Dla osób chcących zacząć przygodę z tą grą

Witam serdecznie.
Szukam 2 osób, które by chciały zacząć grać w World of Tanks. Niedawno zaczął się kolejny sezon programu rekrutacyjnego, dlatego chciałbym podpisać kontrakt z dwiema osobami. Na czym to polega i co z tego będziesz mieć? Już wyjaśniam. Jeśli zawrzesz ze mną tzw. kontakt w grze przez linka, którego Ci podam przed założeniem konta, to wówczas dostaniesz czołg premium 6 albo 7 tieru PO wypełnieniu kontraktu (czołgi premium zarabiają wiecej kredytów, za które się kupuje potem czołgi) oraz będziesz mieć coś w stylu konta premium, czyli +50% do zdobywania kredytów i +50% do doświadczenia oraz +100% do zdobywania kredytów i +100% do doświadczenia jeśli będziesz grał ze mną w plutonie po każdej bitwie. Ten bonus jest na cały czas trwania kontaktu. Z mojego doświadczenia wynika, że trzeba około 300 bitew w plutonie z rekrutującym by wypełnić kontakt, albo około 600 bitew grając bez rekrutującego (czyli beze mnie). Czas na wypełnienie kontaktu rekrutacyjnego, to 113 dni licząc od dzisiaj. Z mojej strony mogę doradzić jak poprowadzić konto (która linię czołgów rozwinąć na początku, jak rozdzielić umiejętności w załodze, jakie wyposażenie dobrać) oraz pograć w plutonie. Na sam start się dostaje parę dni konta premium za wypełnienie misji, więc da się całkiem szybko rozwinąć konto przy odrobinie chęci. W World of Tanks gram już ładne parę lat, mam rozegranych ponad 27 tysięcy bitew. Jest to moim skromnym zdaniem jedna z bardziej udanych gier multiplayer, w która da się grać całkowicie za darmo przy byciu cierpliwym. Jest ona nieustannie rozwijana i daje mnóstwo przyjemności. Jest bardzo dużo polskich klanów w grze. Gra w nią mnóstwo ludzi, więc nietrudno by z kimś pograć.
Jeśli jesteś zainteresowany moją propozycją, to napiszę krótko co musisz zrobić:

  1. Napisać do mnie na komunikator GG pod nr 60524228 (na pewno odpowiem, gdy będę mógł)
  2. Poczekać, aż wygeneruję linka z poziomu gry.
  3. Założyć konto przez tego linka.
  4. Zaakceptować program rekrutacyjny po założeniu konta.
    To by było na tyle z mojej strony.