Promowanie grup Steam, Xfire, nasza-klasa.pl, Facebook!

No więc do napisania tego tematu skłonił mnie nowo otwarty kanał youtube, który w kilkanaście godzin dorobił się już 40 widzów. mamy już grupę Xfire, ale nie jest zbyt liczna, można założyć jeszcze grupę steam (bodajże Chmarus kiedyś wspominał, że posiada CS:S, więc i konto na steamie ma, reszta to chwila roboty, w razie czego mogę i ja ją stworzyć) i dać o obu info na stronie głównej, o i jeszcze wspomnieć, o koncie portalu na nasza-klasa.pl. Nie jest to zbyt czasochłonne a jak widać po neaswie na youtube efekty tego widać od razu, a promocja nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Pomysł dobry, do dzieła! To znaczy wy, bo ja się za to nie biorę, leniwy ostatnio jestem.

W takim razie prosze, aby ktos mi podeslal zaproszenie do grupy na xfire.

himek

taki moj nick.

Steam tez mam, ale jestem na nim raz na miesiac, wiec nie ma sensu, abym tam rowniez nalezal.

A nk nie mam.

Tak, założyłem grupę mmorpg.org.pl na Facebooku. Tu macie link:

http://www.facebook.com/group.php?v=app_23...7777&ref=mf.

Administratorom, moderatorom i redaktorom od razu dam rangę administratorów. Zachęcam do komentowania i pisania poniżej, jakie zmiany mam wprowadzić.

Twoj temat, polaczylem z tematem Cree, bo do siebie pasuja i sie uzupelniaja (tematy).- Dzz'

Tmeat w takim razie zamykam, zaraz zrobię topic oficjalny z wszystkimi linkami.

No więc do napisania tego tematu skłonił mnie nowo otwarty kanał youtube, który w kilkanaście godzin dorobił się już 40 widzów. mamy już grupę Xfire, ale nie jest zbyt liczna, można założyć jeszcze grupę steam (bodajże Chmarus kiedyś wspominał, że posiada CS:S, więc i konto na steamie ma, reszta to chwila roboty, w razie czego mogę i ja ją stworzyć) i dać o obu info na stronie głównej, o i jeszcze wspomnieć, o koncie portalu na nasza-klasa.pl. Nie jest to zbyt czasochłonne a jak widać po neaswie na youtube efekty tego widać od razu, a promocja nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Zapraszam cię na moją grupę steam: