Propozycja dla Was ( C9 )

Witam

;) ,

Planuje znow pograc w C9 ( bo nie ma nic lepszego wg mojego mniemania na dzien dzisiejszy ).

Wiem temat powtarzajacy sie ale rozni sie tym ze oferuje dodatkowo prywatnego ts3 dla latwiejszej komunikacji. Kazdy nowy uzytkownik ts otrzyma unikalna range a posiadamy ich sporo ).

Wiec? Szukam ludzi do wspolnej gry w roznych godzinach ( nie szukam nolajfow ). W moim przypadku od pon do czw po godz.17:00, piatki od 14:00, weekendy roznie. Planuje tam postawic ( nie klocka glupolki ^^ ) nowa w pelni polska gildie o nazwie "FORMOZA" ( Geneza nazwy gildii we wlasnym zakresie lub info na ts3 ). Pragne pograc 4fun bez cisnien na lvl i ogarniecie gracza, wkoncu uczymy sie cale zycie. Uzytkownikow chamskich, wulgarnych, dokuczajacych innym BAN-ujemy od razu, tak dla jasnosci. Nie planuje osiagnac tam topki bo raczej nie ma szans wiec jedynie mozemy zaistniec tam solo w rank pvp ^^

Planuje wykreowac sobie Gunsligera ( Bulettshootera ). a Wy? :huh:

PS. Zapraszam tez nie grajacych w C9. Z checia zaloze nowy pokoj dla nowej gry :) mamy na razie do 100 slotow na userow ^^ B)

PS2. Prosze sie powolywac na moj nik Refejlu w razie problemow.

PS3. Prosze sie nie zrazac jak ktos nie zareaguje na wasza prosbe, wkoncu my tez jestesmy tylko ludzmi :wub:

Adres IP TS3 : 178.19.107.170:5000 ( tak na koncu jest dwukropek 5000 )

Haslo : Brak

Pokoj : nr 6. ● Continental of the Ninth ●

Lobby : z tego pokoju nie mozna wyjsc bez rangi, wiec prosze pisac do adminow o range szeregowca.

Wiecej info tutaj na pw lub na gg ( 45478805 ).

Zapraszam zainteresowanych :)

jutro sciagam ;p

Możesz na mnie liczyć : )

Hehe dziękuję za odpis po tak długim czasie. Niestety zakończyliśmy z ekipa grać w c9. To juz nie to samo co kiedyś te 2lata temu. No cóż ma prawo się znudzić mimo ze tak dużo dodali do samej gry. Proponuje zamknąć temat.

ps. Dla zainteresowanych. Mam jeszcze 2 tytuły do pogrania aktualnie. Dragon prophet i newerwinter online. Wiec? Pisać do mnie na pw lub gg.

ELO,

namowili mnie na ponowna gre w C9 ^^

na razie sa 3 osoby chetne, czekamy na wiecej ;)

adres ts3 widnieje w mojej sygnaturze.

Zapraszam ja i xarro ^^

ps. masz pytania? wal smialo tutaj lub pw lub gg ^^

Zapraszamy Do Wspólnej gry i wspólnego również pvp przyjmiemy każdego gracza z każdym poziomem my również zaczynamy od początku Gildia Powstanie dzisiaj my stawiamy na 4fun i dobra zabawę

Chcesz dołączyć do naszego wesołego chodzi chwilowo małego grona??? nie zastanawiaj się tylko wbij na tsa ;p

Quesha a co w DP juz nie grasz?

tez gram, magusem 20lv wbilem. na spokojnie wszytsko. nie spieszy mi sie:)

wole gre z ludzmi wiec c9 startuje ^^

w dp solo gram:)

Gildia już Założona pod Nazwa GrającyWeWszystko Zapraszamy wszystkich chętnych do gildii i również na ts proszę podpisywać się pod tematem jaki nick poziom nie ma znaczenia liczy się 4fun z gry i miła atmosfera na ts

Pozdrawiam

True story

Może wrócę, miałem tam nawet spory poziom koło 40.

Awaria :]

Zainteresowani gracze z tematu przeszli na vindictusa.

Powód?

Najlepsze gildie PL się rozpadają a populacja polska leży...

Zaś vind. Dostaje kolejne updaty wiec większe zainteresowanie ta gra.

Ts3 widnieje w mojej sygnaturze. Juz parę osób tam siedzi i gra.

grałem w C9 i szybko się nudzi, 2gi raz nie mam zamiaru grać;/ nie polecam

Witam

;) ,

Planuje znow pograc w C9 ( bo nie ma nic lepszego wg mojego mniemania na dzien dzisiejszy ).

Wiem temat powtarzajacy sie ale rozni sie tym ze oferuje dodatkowo prywatnego ts3 dla latwiejszej komunikacji. Kazdy nowy uzytkownik ts otrzyma unikalna range a posiadamy ich sporo ).

Wiec? Szukam ludzi do wspolnej gry w roznych godzinach ( nie szukam nolajfow ). W moim przypadku od pon do czw po godz.17:00, piatki od 14:00, weekendy roznie. Planuje tam postawic ( nie klocka glupolki ^^ ) nowa w pelni polska gildie o nazwie "FORMOZA" ( Geneza nazwy gildii we wlasnym zakresie lub info na ts3 ). Pragne pograc 4fun bez cisnien na lvl i ogarniecie gracza, wkoncu uczymy sie cale zycie. Uzytkownikow chamskich, wulgarnych, dokuczajacych innym BAN-ujemy od razu, tak dla jasnosci. Nie planuje osiagnac tam topki bo raczej nie ma szans wiec jedynie mozemy zaistniec tam solo w rank pvp ^^

Planuje wykreowac sobie Gunsligera ( Bulettshootera ). a Wy? :huh:

PS. Zapraszam tez nie grajacych w C9. Z checia zaloze nowy pokoj dla nowej gry :) mamy na razie do 100 slotow na userow ^^ B)

PS2. Prosze sie powolywac na moj nik Refejlu w razie problemow.

PS3. Prosze sie nie zrazac jak ktos nie zareaguje na wasza prosbe, wkoncu my tez jestesmy tylko ludzmi :wub:

Adres IP TS3 : 178.19.107.170:5000 ( tak na koncu jest dwukropek 5000 )

Haslo : Brak

Pokoj : nr 6. ● Continental of the Ninth ●

Lobby : z tego pokoju nie mozna wyjsc bez rangi, wiec prosze pisac do adminow o range szeregowca.

Wiecej info tutaj na pw lub na gg ( 45478805 ).

Zapraszam zainteresowanych :)