(Propozycja) Turniej CS:GO

@Waw

Najpiej mecze 5 vs 5. 1 drużyna to 5 zawodników + na oko 1-2 suby by nie było, że ktoś nie może. Z początku myślałem nad grupami i win/lose bracket ale po rozmowie z guru chyba lepiej wypada drabinka i BO3 mecz gdzie przegrana drużyna odpada. Co do streamów to będzie potrzebny + jakiś dobry komentator ogarniający porządnie grę (piszcie do Izaka lub Morgena :v).

Do morgena można by było napisać, czemu nie :) Nie wiem, jaka jest szansa, że się zgodzi, to przecież tylko taki mały turniejek for fun. Można jeszcze do prawusa, ale nie oczekiwałbym cudów

Mecze muszą być 5 na 5. One najlepiej pokazują skilla a poza tym CS to gra drużynowa.

Z komentarzem izaka ten turniej dostałby niezłego rozgłosu ;]

Izak ma DDoSy więc dałbym sobie z nim spokój :D a tak serio to zdarza mu sie komentować międzymix widzów więc to też może by zrobił ale nic za darmo nie ma :/

Lepiej nie za głośno bo jeszcze Virtus Pro zaczął by się rejestrować ;)

To chyba dobrze co? nie chciałbyś z nimi zagrać? :D

Jak już szkielet turnieju będzie to trzeba ino jakąś reklamę zrobić by więcej ludzi się dowiedziało i wzięło udział. Może Saluś uda się jakiś sponsorów uzyskać na nagrody.

wyczuwam ten turniej na csgolounge hahahahha :D

Można coś tam pyknąć, jestem jak najbardziej za :) Pewno jest tutaj sporo napaleńców, którzy grają w cs'a :D

Najlepiej jakby McGrzesio komentował :D . On ma talent do tego :P

Dobry pomysł tylko ciekawe co z tego wyniknie :P

Jestem za :)

Wpadłem chyba na dobry pomysł. Można by było napisać do polskiego oddziału hitbox-a. Promują się, gdzie się da, to pewnie za stream na ich serwisie coś tam pomogą :P

tez chetnie zagram jak bedzie miejsce. gdzie sie mozna zglaszac ? Rowniez proponuje 5vs5 bo3

tylko widzisz... to będzie sklejka wielu różnych ludzi którzy mogą nie mieć czasu na bo3

Raczej takie zawody dla ludzi z portalu minimum tydzień konto i ileś tam postów, z cała pewnością przyciągnęło by to trochę nowych userów
Jak zaczniemy wprowadzać takie ograniczenia, to zagrają 2 drużyny

Nie wielu pewnie by zagrało, nawet gdyby ustawić teamy 2v2/3v3 (co chyba nie byłoby złe gdyby nie zgłosiły się pełne teamy 5 osobowe), dlatego ograniczenia nie powinny obiwązywać. Chodzi wszakże o zareklamowanie serwisu i forum, a przede wszytkim dobrą zabawę dla każdego kto nie brał udziału w żadnych turnieju, a jednak kosi w CSa:go przynajmniej kilka razy w tygodniu.

Jedyną wadą jaką widzi moje 'krytyczne oko starego wsioka', to to że zacznie się ściąganie graczy naprawdę dobrych ("a znam kolegę co dawno minął rangę dwóch kałachów i siedzi gdzieś wyżej") gdzie tracimy tutaj "tylko for fun". Oczywiście ranga nic nie znaczy, ale wiadomo o co mi chodzi.

To może idąc na kompromis, zaznaczyć jakoś uczestnictwo tych użytkowników, którzy interesują się od czasu do czasu forum naszego serwisu ? Tagi przy nickach, np. z nazwą wymyślonego klanu i tagiem serwisu: "Niszczyciele w szlafrokach z mmorpg.org.pl" (NwS mmorpg.org.pl). Ewentualnie bez mmorpg.org.pl w nazwie klanu bo chyba wyszło by to za długo, ale np. avatar z logo serwisu. Ewentualnie jakieś inne zaznaczenie, że ktoś pochodzi z tego forum i ma jakąś tam aktywnośc, a nie tylko nowo założone konto na rzecz eventu czy kilkanaście postów. Ewentualnie nagrody dodatkowe dla takich członków forum po całym turnieju nie zależlnie od tego jakie miejsce zajmą (czy dla podium tylko)?

Jeżeli oczywiście organizatorom zależy na tym, to tylko moje pomysły.

Aha, pomysł spoko. Też bym zagrał, niezależnie od tego jak się to wszystko ustawi :)

tylko widzisz... to będzie sklejka wielu różnych ludzi którzy mogą nie mieć czasu na bo3

Ale BO3 jest fair w przeciwieństwie do BO1 gdzie możesz źle trafić z mapą.

@Misiael co rozumiesz przez, złe trafienie na mapę?

Moim zdaniem BO1 byłby najlepszy i najszybszym sposobem, nikt nie ma niewiadomo ile czasu, natomiast finał mógłby być BO3 ;)

Błąd w myśleniu, faktycznie BO1 może też być. Po prostu miałem w głowie profesjonalne teamy.