Prośba co do gw 1

Czy znajdzie się ktoś życzliwy kto mógłby załatwić dla mnie gw1 poprzez wejście w odpowiedni czas na link, który podał guru w newsie dotyczący tej że promocji tj. darmowego gw z dodatkami ? Sam czekałem do teraz, ale zaraz jadę nad jezioro i nie będę miał możliwości a nie ukrywam, że chciałbym zagrać, więc proszę Was, aby ktokolwiek wbił na moje konto, które utworzyłem i dodał gw 1 do mojej półki podczas nowego rozdania kluczy. Będę bardzo wdzięczny !

Dane do logowania :

- login : baroszgry@gmail.com

- hasło : torre95

Postaram się, jak dam radę sam zdobyć to ci też spróbuje ;)

Jakby co, to zaczynają po godzinie 17. Jest na oficjalnym twitterze cdp.

Niestety nikt nie zdołał poprzez podane powyżej konto zgarnąć mi gw(w sumie to dobrze) ale na szczęście mój kolega na swoim koncie zrobił i zgarnął 3 części, więc do zobaczenia za jakiś czas na gw :) Temat do zamknięcia.

Wybaczcie, że tu piszę. Jednak mam problem gdy próbuję zweryfikować konto poprzez link podany na e-mailu wyskakuje mi "404 Not Found". Czy wie ktoś o co może chodzić bądź jak temu zaradzić?

Czy znajdzie się ktoś życzliwy kto mógłby załatwić dla mnie gw1 poprzez wejście w odpowiedni czas na link, który podał guru w newsie dotyczący tej że promocji tj. darmowego gw z dodatkami ? Sam czekałem do teraz, ale zaraz jadę nad jezioro i nie będę miał możliwości a nie ukrywam, że chciałbym zagrać, więc proszę Was, aby ktokolwiek wbił na moje konto, które utworzyłem i dodał gw 1 do mojej półki podczas nowego rozdania kluczy. Będę bardzo wdzięczny !

Dane do logowania :

- login : baroszgry@gmail.com

- hasło : torre95