Prośba do administracji portalu mmorpg.org.pl

Ja mam za to tak, że jak na przybliżeniu chcę otworzyć zakładkę by wybrać forum czy filmy to nic się nie dzieje i muszę oddalać wszystko bo dopiero wtedy coś mogę kliknąć by wybrać.

Ja nie mam problemów żadnych na tele. Jakich przeglądarek używacie?

Ja też problemów nie mam. Używam Maxthona.

A skąd ja mogę wiedzieć. Standardowa od Sensation Xe.

Te standardowe to z reguły kupa i lepiej sobie coś pobrać.

Dokładnie. Ja używam Boat i jest OK.

Ja używałem Chrome, Opera Mobile/Mini, Boat... Emm wszystkie testowałem na kilku systemach i problem jest nadal taki sam.

Na Chrom'ie i Dolphinie zawsze działa. Co więcej, forum obsługuje tapatalk'a, co jest super sprawą jeżeli czytacie fora jak Wam się nudzi. Radzę poczekać na promocję i zainwestować te 2 albo 3zł. :)

No wersja komputerowa Forum działa. Temat jest o braku wersji komputerowej Portalu i innych problemach...

Zamierzacie coś robić w tym kierunku, czy wam się nie chce? Kiedyś jakoś nie było "Mobilnej" wersji Portalu i nie było problemów.

Niech się wypowie jakaś osoba, która się tym zajmuje, choćby nawet negatywnie.

Sorki, że nie minął pełny czas na odświeżanie tematu, ale mi na telu pokazuję zmienioną godzinę jak jestem na Forum tzn na telu mam 21:44 a tu jest 20:44. Nie zauważyłem tego wcześniej. Tylko 10min różnicy do 72h.

Stronę testowałem u siebie na htc one v w dolphinie i chromie. Spróbuje zobaczyć co jest nie tak na tej przeglądarce standardowej z logowaniem i naprawić problem.

Opera mini ma takie bugi że szkoda gadać, jedyny plus to że szybko strony ładuje. Ja sam mam osobiście problem z przeglądaniem na niej portalu,

po włączeniu jakiegokolwiek newsa wywala mi po załadowaniu strony error "failed to transcode url" czy jakoś tak.

Tu bardziej chodzi o to, że nie ma przełącznika na Pełną Wersję Strony jak to jest na forum. Dlaczego nie możecie go po prostu wrzucić na dole strony?

Na Safari strona działa idealnie. Nie widzę zastrzeżeń. A odnośnik z Pełną wersją strony mógłby być dobrym wyborem dla niektórych. Zwłaszcza dla osób korzystających z tabletów lub większych smartphonów.

Problemem "Pełnej" wersji jest to, że u nas na portalu nie ma czegoś takiego jak wersja mobilna i wersja pełna. Jest jedna wersja strony, która w zależności od wielkości ekranu się zmienia (ukrywa się menu boczne). Piszcie co Wam dokładnie nie działa, bo ja wczoraj na standardowej przeglądarce z HTC One V zalogowałem się i mogłem korzystać ze strony. Menu boczne z ostatnimi tematami z forum mogę dodać na sam dół newsów pod paginacją. Co wy na to?

Skrytek, ten problem występuje u Ciebie na samsungu tak? Postaram się załatwić jakiś tego typu telefon i na spokojnie to potestować.

Ja mam Xperie Sola.

Mam problem na Operze Mobile (ta z wbudowanym flashem, nie mini) z zalogowaniem się. Gdy wysuwam to u góry, to jak zjeżdżam na dół żeby się zalogować to mi przeskakuje całe to. Nie mogę kliknąć przycisku zaloguj, bo mi ten cały pasek przeskakuje na dół. Niby na oryginalnej przeglądarce zalogowanie się mi działa, ale ta oryginalna przeglądarka jest jak dla mnie mało przyjemna w obsłudze.

Jak dodasz ostatnie tematy z Forum na dole to będzie Ok. Właśnie mi tego brakuje najbardziej.

I jak się mają sprawy z dodaniem tych tematów z forum na dole?

Jakoś nie ma zmiany, więc chciałbym się dowiedzieć jak idą zmiany z dodaniem "Aktywność na Forum" gdzieś na dole?

Jak się mają prace?

Ja się mają prace?