Prośba o opinię - filmik komediowo-fabularny (Toaletowy szkolny humor)

Cześć, dla zabawy stworzyłem część swego rodzaju narracyjnej parodii niskich lotów. Jaki jest Wasz odbiór? Co o tym sądzicie?


Dzięki za poświęcony czas! (Zmarnowany najpewniej, hehe)

żeby było niskich lotów to chociaż trochę musiałoby się wznieść a to leży i kwiczy na ziemi…ogólnie słabe…ujęcia chaotyczne…tekst słaby…ogólnie według mnie brak pomysłu na to.

Wykonanie -10/10
Narracja -5/10

Dzięki za odpowiedź, jeżeli masz jeszcze chwilę - co sądzisz o czymś takim (tu już na poważnie) https://www.youtube.com/watch?v=R5ZxTOpr5Ak&t=4s

to jest spoko klimatyczne…widać ze dobrze przemyślany tekst oraz fajnie granie narracją…jedynie do czego można się doczepić to ten fragment w którym głos jest mówiony normalnie…dziwnie to brzmi jak tak nagle z fajnego narracyjnego głosu przechodzisz do zwykłego…a i jeszcze jedno mam wrażenie że w 1:45-1:50 minucie włamuje ci się tutaj śmiech(ale to może by tylko moje przesłyszenie) chodzi o ten fragment"…płodziła wraz z demonami dzieci…"

Ciężko utrzymać mi jednorodny głos, to fakt. Co do śmiechu - celowy zabieg - drwina, podkładka pod ewentualną przyszłą kontynuację tematu. Całość miała wyglądać zupełnie inaczej, zakrawając wręcz o coś fabularnego - niestety bateria aparatu nie pozwoliła. Cały film to niecałe 2 minuty - połowa scen to to samo odtwarzane od tyłu, ale miło że nie rzuca się to tak w oczy.
Co do mocno skrytykowanego filmiku - szczerze to zabawa montażem - film z 72 roku “Szatan” (Osobiście bardzo polecam) - po prostu film już w oryginale był bardzo chaotyczny w ujęciach i montażu (chyba standard tamtych czasów)