Prośba o radę, który tytuł

tak, a na tym forum to szczególnie bo większość osób nie ma pojęcia nic o tej grze i nigdy w nią nie grała, głównie przez to że ich nie stać.

Po za tym nawet jak by z wowa odeszło 50% graczy (co jest nie możliwe) to i tak będzie najbardziej zaludnionym mmorpgiem.

a po twoim nicku trzeba traktować cię poważnie bo jesteś Iron Manem, idź pan i czasu nie zajmuj

Gdzie Ci ludzie? Ja pytam, bo wbijałem ostatnio z ciekawości jednak w WoWa i szczerze na większości serwerów i to dumnie otagowanych “HIGH” większość lokacji świeci pustkami mimo crossowania serwerów… Może na dwóch czy trzech serwerach jest nieco lepiej ale ogólnie dramat straszliwy. Wydaje mi się że WildStar w chwili śmierci wyglądał pod tym względem lepiej.

A ty kończ takie pierdoły pisać, że WildStart wyglądał lepiej w chwili śmieci XD Co za dzban… Wow nadal ma mnóstwo graczy, ale to nie oznacza, że jest najbardziej zaludnionym mmo, zwłaszcza teraz. Bo niby dlaczego przestali pokazywać ilość graczy?

eh, tak cięzko ściągnąć gre i sprawdzić czy tobie podejdzie… ja pierdole, lepiej jak debil marnować czas na forum, pytając o opinie, szukając opinii które tobie się spodobają, przecież nie inaczej xD
Sam sobie napisz odpowiedź, grałem we wszystkie 3, każda zaludniona i nie upadnie a ty masz problem z dupy , serio

Przestali pokazywać ilość graczy W 2015 ROKU debilu. Nie dlatego, że jakiś jutuber odszedł w 2021

A gdzie napisałem, że przestali pokazywać właśnie teraz? XD Przestali przed zakończeniem WoD.

To na chuj o tym piszesz w tym topicu?