Proszę o pomoc w sprzedaży konta STEAM

Cześć, jestem nowy na tym forum, choć stronę oglądam od kilku dobrych lat.
Chciałem Was prosić o pomoc w sprzedaży konta STEAM, jako, że z tego co pamiętam (czytałem jakiś post, ale nie jestem pewny, proszę mnie oświecić) kiedyś nie można było sprzedawać nic “nowym”, a moderator OLX’a niestety zablokował moje ogłoszenie, nie wiem z jakiego powodu…

Mam do sprzedania konto STEAM z takimi grami:
steam

Mam nadzieję, że widać. Ja wyceniłem je na trzy stówki, popierając faktem używania konta nieustannie, lecz choć jest mi bardzo bliskie i mam z nim wiele dobrych wspomnień, jak to się mówi po polsku… grami się nie najem. :confused:

Jeśli ktoś skusi się na konto, lub zechce pomóc mi jakkolwiek w sprzedaży, lub da jakąkolwiek informację, będę mega wdzięczny!

Niestety nic poza wdzięcznością i kontem zaoferować nie mogę, chyba, że jeszcze konta z Blizzarda - Diablo III czyste, bez dodatku i konta z tej dziwnej platformy od Wiedźmina Trójki z nim właśnie i dodatkami - oczywiście za dodatkową opłatą, bo grami się nie najem! :smiley:

A co tam jest warte te 300zł? GTA + CSGO + Gothic który był ostatnio za kilka zł czy skyrim ? Guzik weźmiesz.

do tego pełne gta rozdali na epicu i premium edtion z dlc która normalnie steamie jest właśnie 300 zł. Jak jest z black desert masz to coś konkretnego jeśli to samo konto black desert może być dużo warte.