Proszę o przywrócenie konta

Od 6-7lat korzystam z konta “Blazkowicz” na forum, teraz przy logowaniu na ww. konto jestem przekierowywany na konto “Blazkowicz1”? I nie mam możliwość korzystania z podst. funkcji takich jak wysyłanie wiadomości prywatnych.

Proszę o przywrócenie mojego konta lub odblokowanie funkcji.

@Blazkowicz1 coś Ci to mówi? image
Nie logujesz się na złe konto?

niezły kolo xD

ziom nie wiem co jarasz ale daj trochę

Nie. Loguję się za pomocą danych konta “blazkowicz” (tak jak zawsze), a loguje mnie na konto “Blazkowicz1”, którego prawdę powiedziawszy nie przypominam sobie nawet kiedykolwiek używać (chyba że z 10lat temu choć wątpię).
Mail o2.pl powinien być przypisany do konta “blazkowicz”, nie “Blazkowicz1” także ciekawe… Problem ten pojawił się po zmianie designu strony.
Tak czy siak, grunt żeby było używalne, archiwum mnie nie interesuje. Funkcje odblowane - problem jak dla mnie rozwiązany, thx.

@edit:
Już wiem:
blazkowicz - konto które założyłem dawno temu na forum (ze starym designem)
Blazkowicz1 - konto które założyłem na stronie z info (bo wcześniej konto z forum nie działało na stronie newsowej).
Zakładam że po zmianie designu te konta w jakiś intrygujący sposób się pomieszały (logując się na blazkowicz przekierowuje mnie na Blazkowicz1), bo teraz działa 1 konto na obie strony (forum i newsy), a wcześniej na każdą musiałem mieć osobne, grubo.

@n0time4u
Żadne jaranie kolego, po prostu myślenie analityczne, polecam! ; )

2lajki