Proszę pomóżcie, solidarnie razem przeciw agresji

Proszę pomóżcie, udostępniajcie i lajkujcie tego twitta może uda nam się dotrzeć do kogoś ze steam i może rozważą wyłączenie Steam w Rosji.

1lajk

No i po co? Ty myślisz, że wkurzysz tym sposobem osobę która jest odpowiedzialna za to wszystko? Przecież to dotknie tylko osoby które nie mają na nic wpływu.
Rozumiem, że Rosja zła, be i w ogóle, a chęć usunięcia z życia publicznego każdego Rosjanina to teraz najlepszy sposób na pokazanie się wśród rodziny, czy znajomych… Ale ta nagonka na wszystkich Rosjan jest niezrozumiała dla mnie. Trzeba dojebać władze, nie zwykłych ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego, BA! nawet protestują żeby skończyli atak. Idźcie być bohaterami gdzieś indziej, pojedź na granicę, pomóż im, a nie petycje wysyłasz jak zwykła cipa.

1lajk

Nie ukrywam, że bardzo bym się cieszył jakby wywalili tych ruskich z gier takich jak np. CS GO.
Z drugiej strony zgodzę się z Buuli.

Polecam zajrzeć jak wyglądały agresywne działania w kierunku cywilów z obwodu donieckiego ze strony ukraińskiej które spowodowały prowokację strony rosyjskiej. Nikt tam nie jest święty.

Oficjalnie okolo 80% ruskich popiera inwazje , wiecej jestem za ich odlaczeniem.

Oficjalnie? Jakieś info skąd te oficjalne informacje? Bo jeśli z rządu rosji to mam dla Ciebie złe wieści :confused:

Te wszystkie sankcje, mają spowodować że ludzie obudzą się z propagandowego snu i sami wpłyną na Putina. To jest jedyne pokojowe rozwiązanie. Tylko sama Rosja może to zakończyć i pozbyć się Putina. Nie uważam że wszyscy Rosjanie są złymi ludźmi, wręcz uważam że większość jest dobra tylko albo boją się o siebie, albo są wyprani propagandą Putinowską.

Jeśli bardzo chcesz wiedzieć co robię jeszcze poza tym postem to zapraszam na PW wyślę Ci zdjęcia. Bo pewnie i tak nie uwierzysz jak cokolwiek napiszę :stuck_out_tongue:

Tak tak, pierdu pierdu ruski trollu.

3lajki

To jest teraz określenie na kogoś, kto ma swój rozum? Jeszcze jakiś czas temu byli foliarze, teraz ruskie trolle… Jak kurwa można nazywać kogoś ruskim trollem XD Co, specjalnie jakiś rusek wchodzi na google translator i potem wkleja tekst na randomowe fora w internecie?

Nie nie nie, nie mieszaj tu “jasnego rozumowania” z ruskim trollingiem, nie od dzisiaj wiadomo że ruskie tałatajstwo panoszy się po internecie i rozsiewa ferment za przykazaniem kremla, wcale bym się nie zdziwił gdybyś też był jednym z tych duraków.

I odpowiadając na pytanie o translator, to tak się składa że oni zazwyczaj mówią w kilku językach, więc tłumaczyć im nie nada. Skąd wiem? Masz zagraniczne artykuły a nawet filmy o tym jak to wygląda, ja ci sprawy ułatwiał nie będę, chcesz to sobie poszukaj na yt.

No tak, jestem od 5ciu lat na forum, bo przewidziałem że będzie wojna i skrupulatnie budowałem swoją “pozycję” na tym forum, żeby teraz siać dezinformację na temat wojny :smiley: Sprawdź czasami na kogo plujesz

Nie wnikam i nie interesuje mnie to, a syf na necie ruskie sieją nie od dzisiaj, więc wszystko jest możliwe.

Ale serio uważasz że jestem ruskiem, czy tylko nazywasz mnie tak, bo gardzę pomocą na pokaz i tą taką nadgorliwością żeby im pomagać? Wojna wojną, ale jak ktoś bezmyślnie wynajmuje obcym ludziom domy, czy mieszkania to uważam to już za grubą przesadę.

Ten Cascade sam sie zachowuje jak typowy trol zero argumentów nic nie dociera i tylko atakuje. Jak ci tam w rosji odetną internet to będzie spokój

Nie wiem czego Wy nie rozumiecie. DonPapito napisał komentarz, który od początku do końca wpisuje się w Moskiewską propagandę o złych Ukraińcach i biednych gnębionych Rosjanach.
CASCADE wyraźnie odpisał temu typowi a Wy robicie na niego jakąś nagonkę.
I zgadzam się z tym, że trzeba z “życia publicznego” usunąć każdego Rosjanina. Bierna postawa Rosjan jest jawnym przyzwoleniem na to co wyprawia zbrodniarz Putin.

No tak, starodawne “jak my to robimy to dobrze, ale jak oni nam to źle”. Odpisuj sb jak chcesz, osobiście nie zgadzam się z komentarzem DonPapito, ale napisał to w sposób kulturalny, nikogo nie obrażając… w przeciwieństwie do cascade którego post miał TYLKO to na celu.

Nie uważam bym wypowiedział się merytorycznie, właściwie swojej tezy nie poparłem czymkolwiek. Nie zgadzać się można z czyimś zdaniem, ale nie z faktami historycznymi.

Mamy teraz wojnę, czy tego chcemy, czy nie. Nie jestem ani prorosyjski, ani proukraiński i uważam, że żadna ze stron nie jest święta. Żyjemy w czasach, gdzie sianie dezinformacji jest o tyle łatwiejsze, że przy tak szerokim zasięgu informacji wysyłanych za pośrednictwem internetu, niełatwo jest zweryfikować każdą informację, stąd przyjmujemy “na słowo” za rzetelne te, które zgadzają się z tym, co mamy w głowie. Wychowywanie i straszenie nas od lat Rosją bardzo w tym pomaga. Dezinformacja wywoływana jest po obu stronach. Przykładem strony ukraińskiej niech będzie chociażby sławetna Wyspa Węży, gdzie już wiadomo, że tamtejsi ulokowani Ukraińcy zostali pojmani, a nie zrównani z ziemią, czy Duch z Kijowa, który był tylko obrazem symulacji. Nie neguję, że taka sama sytuacja istnieje po stronie rosyjskiej, bo na pewno tak jest.

Wracając do prowokacji ukraińskich, pozostawię tu jeden materiał do obejrzenia dla chętnych, pewnie spora część już go widziała - https://www.facebook.com/watch/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&v=1641699276163017. Dla obiektywnego spojrzenia na sprawę należytym jest zapoznawanie się z informacjami z obu stron, a nie z “jedynie słuszną propagandą”.

A do tych, którym marzy się utrącenie Putina - uważacie człowieka za szaleńca. Waszym zdaniem, co zrobi ktoś taki przyciśnięty do muru? Nie boicie się, że spadną bomby na wasze głowy? Dla zamknięcia japy stronie zachodniej wykorzystany zostanie nasz kraj i to tutaj zostanie zadany ostatni cios, po którym dopiero ludzie się obudzą. Trzeba dążyć do pokoju. W mojej ocenie Putinowi nie zależy na zajęciu Ukrainy. Od lat mówi, że chce by jego granice znajdowały się jak najdalej od baz NATO, a chęć ulokowania wojsk natowskich na Ukrainie była kolejną prowokacją. Przerabiane to już mieliśmy w Gruzji.

Powtórzę, jestem za jak najszybszym zawarciem pokoju. Mam jednocześnie nadzieję, że Ukraina pozostanie w takich samych granicach, w jakich znajduje się w tej chwili, z wyłączeniem Republiki Ługańskiej, Donieckiej i Autonomicznej Republiki Krymu.

Nie wierzę, że Rosja chce doprowadzić do agresji na Polskę. Nie wierzę, że to leżałoby w ich interesie. Moją jedyną obawą jest, że zostaniemy wciągnięci do wojny przez tych, którym jest wszystko jedno, co tu się stanie, ponieważ są wpisani w plan ewakuacji rządu na wypadek wojny.
A do pożytecznych idiotów typu @CASCADE, to właśnie szufladkowanie każdego przez was, kto ma zdanie odmienne od waszego jako ruskiego trola powoduje, że nasze, polskie społeczeństwo jest dzielone, a interes jako naród powinniśmy mieć jednak wspólny, będąc przy tym zjednoczonymi, bo pamiętajcie, jeśli dojdzie do najgorszego, to my pójdziemy na pierwszy ogień. Nie wiem jak wy, ja tego nie chcę.

Przyznaj się, ile nad tym siedziałeś? Cały dzień?
Może zamiast o grach, to powineneś pakować się do polityki, tam pewnikiem zrobisz furorę, wtopisz się w tłum, między pajacami.

Dodam, że przez najbliższych kilka dni tu nie wejdę, więc nie musisz się spuszczać, nie przeczytam.

Cóż za merytoryka wypowiedzi, gratuluję. Jak widać lew z małym przyrodzeniem głośno ryczeć musi.