Prywatny server Ark dla chcących pograć forfun

Witam
Uruchomiliśmy wczoraj prywatny server Ark (10 slotów) dla ogarniętych kulturowo i emocjonalnie osób chcących po pracy popykać w Arka w miłej atmosferze. Pierwszy miesiąc sponsoruje aby rozwinąć grupę każdy kolejny chciałbym aby członkowie dokładali się do utrzymania jeśli pomysł wypali (5 zł slot/m-c).

Aktualny stan gry:

  • Exp 3x, harvest 5x, taming 7x, breeding 10x;
  • mody : dino storage, hg stack 1000, s+, spyglassys (dla uprzyjemnienia rozgrywki);
  • jednoosobowe triby (max 2os.);
  • handel miedzy tribami;
  • kooperacja przy bosach/jaskiniach/tamowaniu;
  • walki pvp na zasadzie eventów w teamach lub bez. Nie niszczymy sobie baz raczej
    preferujemy kooperacje a dla urozmaicenia jakieś rozgrywki pvp;
  • mapa Extinction;
  • aktualnie grają 3-4 osoby sytuacja się jeszcze klaruje.

Wymagania :

  • dojrzałość emocjonalna i minimum kultury;
  • discord;
  • chęć gry na w/w zasadach;
  • pomoc finansowa w utrzymaniu servera w późniejszym okresie;
  • posiadanie Arka na platformie Steam (niestety ten darmowy ark mimo możliwości
    dokupienia DLC ma jakieś problemy z modami).

Kolejnymi etapem będzie dokupienie kolejnego servera i rozszerzenie rozgrywki o kolejną mapę jednak zależy to od aktywności graczy i tego czy projekt się utrzyma. Gra bez presji w długim okresie czasu wolność wyboru w eventach.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt w temacie będę zaglądał tutaj raz dziennie w okolicach godz. 20-22. Zamieściłem moje ogłoszenie na kilku forach i nie jestem wstanie wszystkiego śledzić cały czas dlatego proszę o cierpliwość. Ogólnie obowiązuje kolejność zgłoszeń aczkolwiek Ark nie jest zbyt popularną grą dlatego też nie spodziewam się tłumów, gdyby jednak to istnieje możliwość rozszerzenia slotów na serverze.

F5 ---- odświeżam

Odświeżam aktualnie gra 3 osoby.

Odświeżam, aktualnie grają 4 osoby.