Prywatny server wow

Witam szukam prywatnego serwera WoW z jakimś nowszym dodatkiem.
Na obecną chwilę chciał bym pograć na nowszym dodatku jak np. Legion czy mógł by mi ktoś doradzić jakiś serwer.
Prosił bym w miarę stabilny serwer, czy ma ktoś taką wiedzę na temat takich serwerów?
Odpadają też serwery z łączonymi frakcjami bo traci to na klimacie gry, a ja gram głównie pvp.

Global :slight_smile: nie słyszałem o stabilnym serwerze który byłby na WoD / Legion. Najbardziej stabilne i zaludnione są TBC i Wotlk. Jeśli chcesz coś nowszego to pozostaje wątpliwej jakości global :slight_smile:

Velarus może bym i grał na globalu tylko problem leży w tym że grał bym dziennie od 2 do góra 3 godzin i to nie wiem, a czasami nie grał bym w ogóle.
Wiesz jak za coś płacimy to chcemy coś wykorzystać w większym procencie.
Tu też chodzi o wartość pracy jaką wykonujemy w stosunku do pieniądza który otrzymujemy a nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto.
No a serwery tbc, wotlk czy cata są w miarę sprawne i tu się nie dziwie w końcu minęło sporo czasu.

Nie ma co przesadzać z tym płaceniem, te 45 zł miesięcznie to nie jest tak dużo nawet jeśli będziesz grał 2-3h dziennie bo pewnie nie będziesz grał wtedy w co innego a więc odpada wydawanie kasy na inne gry.
Jeśli nie chcesz wydawać co miesiąc to popatrz za grami B2P takimi jak TESO czy GW2 lub za starszymi dodatkami do WoW wtedy i priv się znajdzie, chociaż grałem na nich już tyle razy, że znów robienie TBC czy Wotlk już mnie nudzi i nie widzę sensu znów wracać do tego dodatku bo ile razy można je “przejść” :smiley:

Jak Legion priv to only WoW Freakz. Działa lepiej nic global w dniu premiery dodatku (tak, grałam na globalu w Legionie i prawie mnie szlag jasny trafił od bugów xD)

Mieli zarąbistego MoPa, no ale projekt skasowali na rzecz Legionu (czy raczej “ewoluowali” zmieniając MoPowy serwer na Instant 90)

na Freakz grałem no i niestety są tam frakcje krzyżowe czyli łączone co mnie irytuje strasznie ale faktycznie, jeżeli chodzi o stabilność to działa w miarę dobrze.