Przed jedzeniem czy po jedzeniu?

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z jedzeniem i treningiem.

Bieganie rano - to oczywiście że przed jedzeniem.

Bieganie wieczorem - to już nie wiem ;D(i w sumie jakieś rady przy bieganiu wieczorem?)

ABS - robie raz dziennie, wieczorem i myślę sobie robić to przed jedzeniem? Po jedzeniu? Jak tak to ile godzin przed/po jedzeniu.

Dziękuje i pozdrawiam ;D

Przed jedzeniem ;) 1.5h po jedzeniu jak już ;)

jedz normalnie i ćiwicz efekty i tak będą

Ale nie można ćwiczyć od razu po posiłku ;) i na dodatek jak ona prawdopodobnie chce schudnąć to wiadomo że musi zadbać o dietę.

btw :D

Chciałbym się dowiedzieć

ja jem normalnie i ćwiczę dieta jest prosta

0 cukru

0 słodyczy

0 fastfoodów

0 napoi

jak najmniej tłuszczy właściwie nic smażonego ;D

i 0 wysoko przewodzone żywności ( cipsy popcorn puszki spreie itp)

gwarantuje ci że schudniesz i to po miesiącu masz efekty

do tego ćwiczenia 30 -60 min dzienne w seriach ( ale w ciągu 1 godziny dziennie te serie , chodzi o to żeby nie było np 10 min biegam rano 20 po południu itp trzeba od razu niestety;/)

dołączam ciekawą stronkę z moim treningiem na pewno znajdziesz coś dla siebie

http://www.100pompek.pl/26-30-pompek

No dla niektórych ta "prosta dieta" jest mega wyzwaniem choćby dla mnie ja akurat to próbuje przytyć i chodzę na siłownię i nie potrafię nie jeść słodyczy/fastfodów. Choć próbuję z tym walczyć to jest ciężko ale droga naszczyt nie jest prosta ;)

Bieganie rano - to oczywiście że przed jedzeniem.

Przed jedzeniem, a zaraz po bieganiu polecam coś lekkiego np. kaszę jaglaną z bananami.

Bieganie wieczorem - to już nie wiem ;D(i w sumie jakieś rady przy bieganiu wieczorem?)

Od 1,5 do 2h po posiłku.

ABS - robie raz dziennie, wieczorem i myślę sobie robić to przed jedzeniem? Po jedzeniu? Jak tak to ile godzin przed/po jedzeniu.

Po jedzeniu, też 1,5 do 2h.

No dla niektórych ta "prosta dieta" jest mega wyzwaniem choćby dla mnie ja akurat to próbuje przytyć i chodzę na siłownię i nie potrafię nie jeść słodyczy/fastfodów

to prawda 1 miesiąc to katorga ale jeżeli wytrzymasz i po miesiącu zobaczysz efekty zrozumiesz że to to i przyjmniesz to jako norme

ja na tej diecie schudłem 25kg w uwaga 3 miesiące !!

to prawda 1 miesiąc to katorga ale jeżeli wytrzymasz i po miesiącu zobaczysz efekty zrozumiesz że to to i przyjmniesz to jako normeja na tej diecie schudłem 25kg w uwaga 3 miesiące !!

Gratulacje naprawdę respekt ja 3dni bez jakiegoś batonika to nie jestem sobą haha ;D lecz ja akurat jem dużo ryżu kurczaka itp. przytyłem 4kg w 3 miesiące a samą siłkę robię 4 miesiąc i jak właśnie widzę efekty to próbuję nie podjadać tych słodyczy ;D kiedyśbędzie musiało to mi się udać ;)

Jak przebiegne się wieczorkiem i przyjde do domu to odrazu abs czy coś zjeść? A może odpocząć jakiś czas?

@Oczy dzięki za sprostowanie mojej płci innym użytkownikom ;D

Jak przebiegne się wieczorkiem i przyjde do domu to odrazu abs czy coś zjeść? A może odpocząć jakiś czas?@Oczy dzięki za sprostowanie mojej płci innym użytkownikom ;D

O ja przepraszam :D nie zauważyłem że napisałeś "chciałbym" twój avatar mnie zwiódł ;D

Jak przebiegne się wieczorkiem i przyjde do domu to odrazu abs czy coś zjeść? A może odpocząć jakiś czas?@Oczy dzięki za sprostowanie mojej płci innym użytkownikom ;D

nie wiem jaki masz staż ćwiczeń i co chcesz nimi osiągnąć ^^

ale generalnie powinno ćwiczyć się 2-3 razy w tygodniu bo nie jesteś maszyną i nie ma potrzeby ćwiczyć 3 razy dziennie , 7 dni w tygodniu

bo to ci bardziej zaszkodzi niż pomoże, mięśnie i organizm musi mieć czas na regeneracje i o ile nie używasz jakiś bossterów to prędzej się rozchorujesz niż będziesz mieć jakieś efekty :D

to tak samo jak z silnikiem możesz go zatrzeć przez nadmierną eksploatacje

Z tego co mi mówiono to brzuch jest takim mięsniem co nie potrzebuje 1 dnia przerwy dlatego robie ABS codziennie. Mój trening to bieganie, abs i pompki ; )

Ale mam pytanie ty chcesz schudnąć przytyć wyrzeźbić się ? Będzie mi łatwiej ci podpowiedzieć ;)

Z tego co mi mówiono to brzuch jest takim mięsniem co nie potrzebuje 1 dnia przerwy dlatego robie ABS codziennie. Mój trening to bieganie, abs i pompki ; )

proszę bardzo :D

http://www.miesniebr.../1-10-brzuszkow

kj-glzdrebxybvpgxpvlwuf.jpg

http://bieganie.pl/?cat=19

http://www.biegaj40m...biegu/tydzien-1

us-plwkqsbogndmgjkycwuu.jpg

efmgaexqlfgksysfgihx.jpg

http://www.100pompek.pl/21-25-pompek

id-fneaueffpmdsxbeqwczp.jpg

Załóżmy zjadłem obiad o 15:00, o godzinie 17:00 idę biegać. Skończe biegać 18:00 i teraz robić ABS czy zjeść coś i poczekać kolejne 2h?

biegasz 1h to nieźle ja bym od razu robił bo jesteś już rozgrzany

No to wszystko wiem. Dziękuje!

Temat do zamknięcia.

Zamykam na prośbę autora

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z jedzeniem i treningiem.

Bieganie rano - to oczywiście że przed jedzeniem.

Bieganie wieczorem - to już nie wiem ;D(i w sumie jakieś rady przy bieganiu wieczorem?)

ABS - robie raz dziennie, wieczorem i myślę sobie robić to przed jedzeniem? Po jedzeniu? Jak tak to ile godzin przed/po jedzeniu.

Dziękuje i pozdrawiam ;D