Przeglądarkowe managery piłkarskie

Jestem ciekawy czy ktoś z was gra w jakiegoś managera via www? Jeśli tak to w jakiego i jaki wydaje się wam najlepszy?

Chyba nie dużo osób gra w takie gry na www. Dla mnie to nie jest dobre granie. Piłka nożna i przez strony www to trochę nie pasuje. Ale to tylko moje zdanie. :)

@up

yy prawie ,że to samo co np w FM tylko ,że przez internet. Żadna różnica, obrazków i tak nie ma.

Wg. mnie najlepszy jest Hattrick ,lecz jak narazie coś jest nie tak z serwerem.

Oj Razor, akurat piłkarskie managery, to sa najpopularniejsze gry via www. Hattrick, Manager zone, sokker, freekick, football arena, Goal United, Goal Manager jest tego pełno, a graczy sie liczy w setkach tysięcy. I dla mnie takie managery sa o wiele lepsze niż te single player. Nie lubię prowadzić jakieś drużyny, która już istnieje i nie lubię grać zawodnikami, którzy istnieją. Managery internetowe dają możliwość prowadzenia własnej drużyny, pod własną nazwą i z zawodnikami generowanymi przez komputer, których rozwijamy we własnej drużynie. To jest dopiero frajda. Niesamowite emocje, ogromna zgrana społeczność. Polecam każdemu. Mi najbardziej do gustu przypadł Hattrick, a grałem już chyba w 95% managerów. 2 słowackie sam przetłumaczyłem na polski język swoją drogą.

ja ci polecam www.footballarena.org moim zdaniem najprzyjemniejszy piłkarsie via www

Ja gram w ManagerZone. Dodałem recenzję na forum i już jest na głównej.

Obecnie ja także pogrywam w kilka managerów, cenie sobie tego typu gry, jako że nie pochłaniają zbyt wiele czasu.

www.footballarena.org (piłka nożna)

Football Arena jest internetowym menadżerem piłkarskim, którego użytkownikiem może zostać każdy kto posiada własny komputer, zainstalowaną przeglądarkę internetową i odrobinę wolnego czasu. Zarządzanie klubem piłkarskim jest dużą odpowiedzialnością, nie wymaga jednakże codziennego korzystania z internetu. Aby mieć kontrolę nad swoją drużyną wystarczy kilka razy w tygodniu zajrzeć na stronę swojego klubu by ustawić graczy na mecze ligowe, pucharowe bądź towarzyskie, zobaczyć postępy w treningu, lub dokonać zakupu nowych piłkarzy.

www.maxithlon.com (lekkoatletyka)

Maxithlon to jedyny internetowy manager lekkoatletyczny, w którym stajemy się prezesem własnego klubu.

Maxithlon od ponad roku jest także dostępny w Polsce.

Po rejestracji dostajesz 44 zawodników (22 mężczyzn i 22 kobiety) na przydzielenie ich do tego czy są najlepszymi miotaczami czy też sprinterami. W grze możesz trenować swoich zawodników którzy mogą wyrosnąć na Mistrzów Świata Juniorów czy też rekordzistów Świata, wytrenuj nowych zwycięzców Igrzysk Olimpijskich!

Gra posiada shoutbox, w którym podczas zawodów możesz pisać z innymi managerami ze swojej ligi,kraju czy też świata.

www.buzzerbeater.com (koszykówka)

BuzzerBeater jest internetowym symulatorem menadżera koszykówki, który umożliwia Ci rywalizację z innymi menadżerami z niemal każdej części naszego globu. Wygrywaj poszczególne spotkania korzystając z wielu ustawień taktycznych i dokładnych analiz. Wyjdź poza obręb fantazji i stwórz swoją własną koszykarską dynastię.

Obecnie ja także pogrywam w kilka managerów, cenie sobie tego typu gry, jako że nie pochłaniają zbyt wiele czasu.www.footballarena.org (piłka nożna)

layout smierdzi strasznie hattrickiem (ktory oczywiscie jest jedna z najlepszych gier tego typu) jak dla mnie to ww to nic ciekawego.

Gra ktoś w tego football managera?

warn_ico.png
Warn za odkopywanie starych tematów. -Revolutio

Jestem ciekawy czy ktoś z was gra w jakiegoś managera via www? Jeśli tak to w jakiego i jaki wydaje się wam najlepszy?