Przeglądarkowe rpg

Hej hej, tak jak w temacie - szukam przeglądarkowego rpg w starym klimacie. Preferuję krótkie sesje (przykład: wysyłanie postaci na wyprawę, w tym czasie inne aktywności lub całkowity jej brak). Odpadają city buildery oraz kreskówkowy styl graficzny. Zależy mi na tym, aby ilość aktywnych użytkowników pozwoliła na swobodną rozgrywkę oraz brak uczucia grania w grę single player. Najważniejsze elementy w poszukiwanej grze to walki na arenie, wyprawy, gildie, opcjonalnie aukcje przedmiotów.
Gry, w które grałem i bardzo dobrze wspominam (lata temu, za czasów ich świetności):

  • BiteFight
  • MonstersGame
  • Knights
  • BattleKnight
  • Gladiatus
  • Tanoth

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrowionka.

“Pogromcy” to taka klasyczna rpg MMO gra przeglądarka oraz mobilna. Jest mocno p2w ale jak nie będziesz płacić to po prostu będziesz grać w swojej niższej lidze. W grze fajnie jest szczególnie to jak ona integruje z innymi graczami i klanem. Często klanom bardziej zależy na aktywny graczach niż nad tymi co mają duże statystyki bo gra na swoje systemy balansujące.

The west - oprócz standardowego RPG, gracze budują miasta, które są gdzieś fizycznie na mapie i je wspólnie rozwijają. Mieszkańcami są prawdziwi gracze. Gracze tez maja swoje klasy, jeden jest poszukiwaczem złota skaczący po spotach a drugi zawadiaka, napadającym innych.

Football team - nie wiem czy będziesz zainteresowany, ale gra jest o tyle ciekawa że jest jednocześnie managerem i RPG. Gracze są piłkarzami co szkola swoje umiejętności itp i każdy może założyć własny zespół, który wymaga rozbudowy, gra w lidze a piłkarzami aa gracze, którym płacimy kontrakty, ustalamy taktykę, kontrakty, transfery itp. możemy grać jako zawodnik we własnym klubie ale również możemy się nie powoływać.
Są też mundiale, gra jest Polska więc aby wszyscy nie było Polakami przy zakładaniu postaci, losuje nam jej narodowość.

Chętnie sprawdzę pogromców, szczególnie przekonuje mnie możliwość grania w przeglądarce oraz urządzeniu mobilnym. The West nie przekonało mnie w pierwszej chwili, może to przez sam klimat dzikiego zachodu, ale warto dać tej grze jeszcze jedną szansę. Football Team niestety odpada, jeśli piłka nożna to jedynie jakieś fantasy league :smiley: dziękuję bardzo za odpowiedź.

1lajk