Przekonaj fanboja wowa do gry w teso

Witam wszystkich, większość użytkowników MMO od dawna mnie zna z moich wpisów
jak to mnie tu nazywacie “fanboj wowa” - chciałbym spróbować czegoś innego dla odpoczynku i szukam.
Otóż przychodzę do was z prośbą byście spróbowali przekonać mnie że TESO jest grą wartą zachodu
próbowałem w nią grać, nawet troche klikałem ale za każdym razem mnie mega nudziła bo była jak SinglePlayer
Jestem ogromnym fanem The Elder Scrollsów w singlu, przechodziłem wszystkie gry od Morrowinda po Skyrima i to nie jeden raz.
Niestety wersja online mnie odrzuca, proszę opisać mi to w taki sposób by zeszła mi ta niechęć.

@guru przypinaj temacik :upside_down_face:

To może ja spróbuje.
Jesteś fanem serii ESO, a TESO to właściwie to samo.
Pozdrawiam

Jak @hehenek to tylko BDO polecam :smiling_imp::kissing_heart::stuck_out_tongue_winking_eye::money_mouth_face:

aż tak to się nie upodle, jednak trzeba mieć chociaż trochę rozumu i godności człowieka

noooo ale ja bym chciał pograć w MMO, a to takie średnie MMO, chociaż ludzie tu wychwalają jaki to mmorpg jest wybitny, TOP, a to singleplayer jak się pytam o argumentu to nikt nie chce odpowiedzieć :frowning:

No to skoro to takie średnie MMO to dlaczego chcesz w to zagrać? Mi osobiście się nie podoba jedną rzecz, a mianowicie że nawet mimo wbicie 50lvl to nic się w grze nie zmienia, bijesz tylko kolejne lvl pod przykrywką champions points. Ani nie bijesz mocniej, ani lepiej, po prostu bijesz tak samo. Dopiero po zdobyciu jakiegoś tam gearu można szybciej bić i mocniej.

XD :rofl:
No przecież proszę by mnie ktoś przekonał i nagle nikt nie ma żadnych argumentów…

Pajacenek wyjdź z tej piwnicy i idź na dwór pobiegać albo znajdź sobie jakieś ciekawsze zajęcie. Zrobisz pożytek dla społeczeństwa, jak przestaniesz chujowe baity pisać.

2lajki