Przeniesienie postaci

Witam, mam pytanie czy jest mozliwosc przeniesienia postaci z us na eu?

Nie

Ma ktos problem z przenoszeniem ?? "Twoja postac jest chwilowo zajeta" ??

prawie każdy pracują nad tym....

Postaci przenieść nie można, przed f2p można było przenieść konto z US na EU, ale postaci były wtedy usuwane. Możesz jednak spróbować wysłać ticket do supportu, możliwe że coś wymyślą. Nie mam jednak pewności.

Jak nie mozna jak od dzis sa free realm transfery na nowe serwery ... Sam dzis przenioslem jedna z moich postaci na nowy serwer ... Nie wprowadzaj ludzi w blad

Jak można przenieść postać? Bo zastanawiam się nad przeniesieniem z realmu PvE na PvP.

Nie da sie z pve na pvp mozesz tylko z pve na pve2 lub pvp na pvp2 .

To szkoda :/ A co z darmowym transferem z czasów p2p? Zniknął wraz z przejściem gry na f2p? I jak już jesteśmy przy tych serwerach to jak zrobić transfer z Jabbit-1 na Jabbit-2?

Transfer darmowy jest tylko na dodatkowe servery, czyli przykładowo z EU PvE1 na EU PvE2. Tam gdzie wybieramy postać po prawej stronie jest przycisk "Free Transfer". Natomiast transfer nie zawsze działa, bo serwery są ciągle przeciążone, więc jak nie zadziała teraz, trzeba poczekać i spróbować później. Za jakiś czas, jak zmniejszy się liczba graczy serwery się połączą do pierwotnego stanu.

Po kilku tygodniach od premiery ma zostać włączony transfer, taki jak był wcześniej, czyli będzie można przejść z PvE na PvP, natomiast będzie on płatny.

Jak nie mozna jak od dzis sa free realm transfery na nowe serwery ... Sam dzis przenioslem jedna z moich postaci na nowy serwer ... Nie wprowadzaj ludzi w blad

Zgadza się. Ale pytanie dotyczyło przeniesienia postaci z serwera Eu na US, a to z tego co mi wiadomo niewykonalne. Chyba że się mylę?

Witam, mam pytanie czy jest mozliwosc przeniesienia postaci z us na eu?