Przenoszenie/naprawianie plików

Ściągnąłem u znajomego całą grę, wrzuciłem wszystkie pliki na dysk przenośny i przerzuciłem na swój dysk twardy, lecz gdy odpalam my.com game center to gra i tak ściąga się od nowa. Czy jest jakiś sposób żeby launcher w końcu uznał skopiowane na dysk pliki jako już ściągnięte?

Zobacz, czy możesz odpalić launcher gry nie przez my.com game center a przez folder gry.

Przy odpalaniu przez grę (nie przez my.com) nie można się zalogować

To chyba nie przejdzie. Po prostu ściągnij sobie sam i już. Po co się męczyć?

upewnij sie ze laucher my.comu w ogole wykrywa Ci gre :P albo - zacznij sciagac, wylacz launcher, i wrzuc pliki do utworzonego przez launcher folderu z gra, wlacz launcher, moze zalapie ;d

Zadziałało, w końcu. Trzeba było zacząć pobieranie, skasować wszystkie pobrane pliki i wrzucić te skopiowane (wszystko bez wyłączania launchera). Temat w sumie można zamknąć.

Ściągnąłem u znajomego całą grę, wrzuciłem wszystkie pliki na dysk przenośny i przerzuciłem na swój dysk twardy, lecz gdy odpalam my.com game center to gra i tak ściąga się od nowa. Czy jest jakiś sposób żeby launcher w końcu uznał skopiowane na dysk pliki jako już ściągnięte?