Przepustka + drop

Witam, mam kilka pytań związane z przepustkami w CS:GO jak i dropem.

1. Czy obecnie np. opłaci się kupywać przepustki, których nie mam np. operacji Bravo i Vanguard czy też nie?

2. Czy te przepustki teraz zwiększają drop czy tylko większały podaczas trwającej operacji.

3. Żeby wydropić skrzynki Vanguard i Bravo muszę mieć operację?

4. Jaki jest teraz limit dropów?

1. Nie możesz kupić przepuski do operacji, która już się skończyła. Aktualnie nie ma żadnej operacji.

2. Dropu nie zwiększają. Dostajesz po prostu misje za wykonanie których dostajesz skina/skrzynke tej operacji.

3. Nie.

Drop 'podobno' zależy od ilości kupionych operacji ale moim zdaniem nie ma jakieś reguły i limitu.

"1. Nie możesz kupić przepuski do operacji, która już się skończyła. Aktualnie nie ma żadnej operacji."
Oczywiście że możesz kupić, nie słuchaj go. Przepustkę kupisz tylko za kolosalną cenę np. http://steamcommunity.com/market/listings/730/Operation%20Vanguard%20Access%20Pass?l=polish.
"
2. Czy te przepustki teraz zwiększają drop czy tylko większały podaczas trwającej operacji."
Nie, nie zwiększają. Przepustka tylko pozwalała na drop skrzynki w czasie jej trwania oraz na misję które wykonywałeś.
"
3. Żeby wydropić skrzynki Vanguard i Bravo muszę mieć operację?"
Skrzynka Bravo dropi normalnie, ale jest bardzo mała szansa na jej drop. Nie wiem jak z Vanguard, ale żeby ta skrzynka padła musisz mieć chyba operację.

"4. Jaki jest teraz limit dropów?"

Możesz wydropić 2 dziennie, a 6-8 tygodniowo. Zależy to od tego czy masz operację.

Witam, mam kilka pytań związane z przepustkami w CS:GO jak i dropem.

1. Czy obecnie np. opłaci się kupywać przepustki, których nie mam np. operacji Bravo i Vanguard czy też nie?

2. Czy te przepustki teraz zwiększają drop czy tylko większały podaczas trwającej operacji.

3. Żeby wydropić skrzynki Vanguard i Bravo muszę mieć operację?

4. Jaki jest teraz limit dropów?