PS3 - aktualna sytuacja

Witam chciałbym się Was zapytać jak wygląda aktualna sytuacja z PS3 jego grami i multiplayerem? Chciałbym się zaopatrzyć w tą konsolę ponieważ na PS4 czy XONE nie stać mnie na kupno i do opłacania abonamentu. Byłaby to dobra odskocznia dla mnie od komputera i klawiatury. Przykładowo: chciałbym zagrać sobie z kimś na multi w GTA 5 czy jest to możliwe czy serwery świecą pustkami?

Powoli wszystko upada. Za wiele w multi nie gram, ale mogę potwierdzić, że w GTA V gra całkiem sporo osób. W inne multi nie gram kompletnie, w samo GTA V zaloguje się może raz na tydzień.

Ps4 teraz po wyjsciu pro i slima bedzie kosztowalo na rynku wtornym grosze. Ostatnio chyba zmienili cos z tym abonamentem bo nie mam wykupionego a o dziwo moge grac na multi w gta v, mgs v, mortal kombat x i pare innych w ktore wczesniej bez abo sie nie dalo.

Witam chciałbym się Was zapytać jak wygląda aktualna sytuacja z PS3 jego grami i multiplayerem? Chciałbym się zaopatrzyć w tą konsolę ponieważ na PS4 czy XONE nie stać mnie na kupno i do opłacania abonamentu. Byłaby to dobra odskocznia dla mnie od komputera i klawiatury. Przykładowo: chciałbym zagrać sobie z kimś na multi w GTA 5 czy jest to możliwe czy serwery świecą pustkami?