Ps4 czy xbox one

Witam, nastawiam się na grę w Overwatcha, fife 2017, nba 2k17 i jakies mmorpg moze TESO lub jakieś inne, którą konsolę byście polecili?

Ps4 Pro i tyle w temacie lub czekać na następcę x klocka

czym różni się pro od zwykłej?

Napisz do mnie na PW, paweu, a wyjaśnię Ci, kiedy warto kupować Pro, a kiedy nie. :)

Polecam obejrzeć , mi bardzo rozjaśnił temat

@up Za quaza zawsze plusik :D

No tak tylko, że jak już kupisz telewizor 4k to będziesz konsole zmieniał?, nikt nie wie co przyniesie przyszłość i co będą oferować opcje w grach nawet tych bez 4k, jak dla mnie warto dopłacić trochę jeśli ktoś nie panuje zmiany konsoli.

Teraz telewizorki 4 k zaczynają się już od 2tysiaków, będzie coraz więcej tytułów i będzie można sprawdzić możliwości nowej konsoli.

Z tym, że różnica w cenie to prawie 800 złoty. A jak ktoś ma telewizor bez 4k i nie ma budżetu 4 tysięcy to... ma czekać? Zwykłe ps4 można trafić po 900-1000 złoty.

nieno na bank na przestrzeni 2-3 lat nie bedzie mnie stać na telewizor powyzej 2-3k, dlatego zostane chyba przy podstawowych wersjach konsol, myśle ze na takowych na luzie da sie pograc w overwatcha? jak tak to xbox czy ps4 i czemu :P?

Dla tych gier to w sumie bez różnicy. Wybierz z wygodniejszym dla ciebie padem.

Jak dla mnie ps4 jest lepszy. Lepsze exclusive'y, pad jest po prostu wygodniejszy, zwykły xbox nie ma 1080p jak ps4, tylko jakieś 960p.

no i biorę zwykłego ps4 slim, skoro na luzie odpale na nim overwatcha itd. to nawet się nie zastanawiam, dzięki :)

ja bym brał Xboxa . 1080 a 960 to żadna różnica.a pad fajniejszy. Xbox Live działa 100x lepiej od wersji playstation... Uważam ,że jeśli Cię interesują gry singlowe to warto brać PS4 gdyż faktycznie jak ktoś wyżej napisał exclusivy mają lepsze. Jeśli chodzi mianowicie o granie online to tylko XBOX

Kupiłem sobie ostatnio ps2 i powiem, że granie w fpsy na konsoli to chyba tylko dla śmiechu, jak dla mnie jest to nie wygodne, sam mam brać wkrótce konsole i prawdopodobnie będzie to x klocek, ale to się jeszcze może zmienić, mogę całkiem zrezygnować z konsoli na rzecz nowej karty graficznej i lepszego monitora.

@AldoRaine jak dla mnie grającego 18 lat na pc i 2 tyg na konsoli bariera nie do przejścia chyba xD

mam obie ;) na multiplayer lepsze ps4 , singleplayer lepszy xbox ;)

chyba ze ekskluzywne tytuly cie bardziej ciekawią

ale ps4 ma więcej osób, więcej ludzi gra w niektore gry na multi, w wota,smite szybciej znajdziesz gierke na ps4 ;) sprawdzane dziesiatki razy

ma więcej osób to fakt ale co z tego skoro 3/4 to dzieciaki ;)

Ja też wybrałbym PS4. Co do fpsów na konsole, to mi zawsze grało się całkiem przyjemnie, choć grałem w nie tylko na PS2 i PS3. Jak dla mnie jest to po prostu kwestia gustu, można śmiało nauczyć się dobrze grać online na konsoli. ;)

PS a Xbox to praktycznie to samo ja bym bardziej patrzył na cenę gier itp np:Pad od xboxa jest o wiele wygodniejszy niż od pleja

Witam, nastawiam się na grę w Overwatcha, fife 2017, nba 2k17 i jakies mmorpg moze TESO lub jakieś inne, którą konsolę byście polecili?