[PS4] Gry dla dwojga - horror głownie

Witam. Interesuje mnie czy istnieją jakieś horrory na 2 pady na PS4 (split screen). Nie mogę nic znaleźć ale może coś przeoczyłem.

Jakieś propozycje?

Ewentualnie jakieś ciekawe gry, głownie platformowe, w które mógłbym wesoło pograć z dziewczyną.

Resident evil I little big planet na PS4 swietnie sie bawilismy z moja kobitka :)

Diablo 3, w Trine też jest local coop lub lara croft

Który Resident? To by mi bardzo pasowało, z Residentem miałem styczność tylko na PSX i pamiętam że klimat się wylewał z ekranu tak jak w Silent Hill.

Lara Croft to co masz na myśli Tomb Raider? Tylko ta jedna gra z Larą jest na PS4 tak?

Lara Croft and the Temple of Osiris

ok, dzięki.

Borderlands na PS4, co prawda nie kupiłem tego na PS4 tylko 3 dni temu na PC przez steam, gram z dwoma kolegami i jest świetnie. Gra posiada świetny humor w postaci questów i ciekawych NPC, do tego fajne postaci do wyboru, dużo skilli, miliony broni i pełen fun z gry. Polecam!

P.S Teraz chyba w PS Store jest zniżka na 144 zł za wersję cyfrową.

W Borderlands można grać na splitscrenie?

W Borderlands można grać na splitscrenie?

na konsoli nie na piecu

Borderlands na PS4, co prawda nie kupiłem tego na PS4 tylko 3 dni temu na PC przez steam, gram z dwoma kolegami i jest świetnie. Gra posiada świetny humor w postaci questów i ciekawych NPC, do tego fajne postaci do wyboru, dużo skilli, miliony broni i pełen fun z gry. Polecam!P.S Teraz chyba w PS Store jest zniżka na 144 zł za wersję cyfrową.

też mi zniszka ;d na konsole tylko używki i popychać dalej

Wiadomo o co chodzi, mimo że to ogrzewany kotlet i to jeszcze tak drogi, ale względem panującej ceny kotleta na PS4 jest to zniżka jak by nie patrzeć.

Witam. Interesuje mnie czy istnieją jakieś horrory na 2 pady na PS4 (split screen). Nie mogę nic znaleźć ale może coś przeoczyłem.

Jakieś propozycje?

Ewentualnie jakieś ciekawe gry, głownie platformowe, w które mógłbym wesoło pograć z dziewczyną.