PS4 Przedłużenie Plusa

Witam. Cena na ps store plusa na 12 miesiecy to 240 zl, a w różnych sklepach z grami ok 200. Czy po zakupie takiego Plusa ze sklepu bede mogł przedłużyć ? Bo gdy w playu wchodzę w subskrypcje i potem w przedłuż to jest do wyboru kupno na 3 oraz 12 miesięcy z playstatyon store i nigdzie nie ma okienka do wpisania kodu.

Chciałbym się też dowiedzieć czy po przedłużeniu subskrypcji wszystkie gry, które były dostępne w tym roku tj mafia3, mad max, heavy rain będą dalej w mojej bibliotece i czy będzie w nie można grać ?

A więc tak:

Jeśli kupisz kod z innego sklepu ,to wchodzisz do PS Store ,i na dole jest opcja do wyboru - Realizacja kodów, tam go wpisujesz, lub na stronie PS Store w internecie. Taka sama opcja.

Co do gier, to niestety nie będą one dostępne, ponieważ nie były dodane do biblioteki wcześniej, gdy PS+ był do tego potrzebny. Będziesz mógł dodać tylko gry z tego miesiąca. Chyba że dodałeś tamte wcześniej, wtedy oczywiście po przedłużeniu będzie można w nie grać.

Ja kupiłem plusa na 12 miesiace prawie rok temu za 199 zl i od tamtegi czasu wszystkie gry, ktore byly dostepne co miesiac mam pobrane wiec jesli teraz kupie rownież ze sklepu i zrealizuję kod to beda one nadal dostepne ?

Tak, będą dostępne na 100%.

Super, dzięki za rozwianie wątpliwości :wink: Czyli najlepiej wpisać kod dzien przed zakonczeniem obecnej subskrypcji ?

Subskrypcja się sumuje, możesz wklepać kiedy chcesz, doda Ci dni do obecnej, ale dla pewności wbij kod przy zakończeniu obecnej.
Pozdrawiam.