PxG - Brygada Wedkowa! Serwer : Orange

Nie chodziło o itemy tylko o ludzi, ale jednak bede na orange ^^, dam znac na 10 lvlu bo dopiero PW mozna ;s Nick Azeras

Z chęcią dołączę tylko od razu ostrzegam że na pxg będę grał pierwszy raz i trochę zielony jestem na tym serwerze ^^ Jak wygląda sprawa z premium wymagane jest do gry i czy dużo ułatwia? 

Można samemu nafarmić spokojnie, faktem natomiast jest że na małym lvl raczej ciężko, chyba że złapiesz jakiegoś fajnego shiny ;) (Wtedy nie raz jesteś zarobiony na baaardzo długo :P) Premium daje takie możliwości jak surf/fly/ride itd. Czyli w skrócie możesz używać abbility poka, co bardzo ułatwia rozgrywkę i w późniejszym etapie jest dość niezbędne do poruszania się po całej mapie, czy też pozwala zakupić domek. Na początek jednak zwiedzanie contentu który możesz przejść z buta jest dość spory i często niebezpieczny ;) w zupełności wystarcza żeby obyć się z Free Accem i zobaczyć czy gra się podoba na tyle żeby kupić premkę, która i tak jest tania :)
(Na dzień dzisiejszy robisz postać na White, 7zł na allegro, aktywujesz premkę i masz na miesiąc na całe konto)

//

Edit.

Fajny tutorial zrobili , i te OP startery zamiast starej rataty hehe.
(Ogólnie widzę że sporo dodali/pozmieniali na +)

mój nick: Patrzykk

Serwer:Orange :)

Szybkie pytanko, pvp między trenerami jest tam sprawne, i działa w 100%?

Nie miałem okazji jeszcze probowac pvp, jakos nie mam jeszcze czym rywalizowac, ale raczej dziala.

Hickari nie przejmuj sie charmanderem, zlapiemy Ci cos trawiastego :D

Jest nas coraz wiecej ^^

Szybkie pytanko, pvp między trenerami jest tam sprawne, i działa w 100%?

Z tego co się orientuje to zawsze działało ? W formię duelu lub tornamenty czy arenki.

Teraz mi się pobiera, ale jak coś, to nick już podam.

''KameBrazolHa''

powiedzcie mi jaki sens jest grać w pokemony co lvla nie mają (pxg) niż PA? Jak dacie mi jakieś dobre uzasadnienie czym ten serwer się wyróżnia jestem sklonny zaczac tu grac, bo aktualnie grywam na PA :)

a ściągnę.

Nick: Zeffyro

Nick: Fleksos

Jestem już w grze

powiedzcie mi jaki sens jest grać w pokemony co lvla nie mają (pxg) niż PA? Jak dacie mi jakieś dobre uzasadnienie czym ten serwer się wyróżnia jestem sklonny zaczac tu grac, bo aktualnie grywam na PA 

Nikt Cię namawiać nie będzie na siłę :D. Co to jest za argument jaki sens grać jak się niema lvl? WTF :D, w PA wielu z nas grało i faktem jest że Adventures jest dużo biedniejsze w opcję rozgrywki niż pxg i content jaki oferuje /chociażby ostatnie profesję czy chociażba sama baza graczy która w PA w porywach dochodzi do 150 na najlepszy serwer. Nie wspomnę o tym że wiekszość eventów jak i dodawane patche ściągają z pxg jak chociażby system megasów. Poke Adventures jest ok ale dla mnie to taka uboższa wersja PxG, wcześniej do mnie bardziej przemawiała bo na pxg cały support, ogłoszenia eventowe itd były po BR, teraz wzieli się za to ostro i nawet tutorial, wiki jak rozmowy z npc są po eng. więc polecam ;)

to gdzie mam sie rejestrowac jaki swiat i miasto:D

to gdzie mam sie rejestrowac jaki swiat i miasto:D

https://www.pokexgames.com/#/home
Świat: Orange

Miasto: Pewter

nick Wyimaginowana R

Przy wyborze na Orange 1 lub Orange 2 wyskakuje błąd, że nieprawidłowy świat. Naprawiłem

Do którego lvl siedzieć na tych początkowych pokach?

Ja osobiscie do 20 lvla swoim mini bulbasaurem katowalem magikarpie i wodne pokemony. Nawet ok kaska.

K. Jednak z mojej winy było. :P

Dobra, postanowiłem pograć z wami na Orange ponieważ samemu trochę nudnawo
Mój nick: Tyori - dodawać i się odzywać to coś sobie razem pośmigamy po świecie! :)

Panien I Panowien,

mam już 40 lvl i więcej farta niż tego po sobie się spodziewałem.

Polecam celować w 30 lvl, bo od 30 jest gloom, z którym bardzo łatwo się expi.

Mamy także chat, oraz noobka który oficjalnie wywalił się jako pierwszy z ekipy!

21:21 You see a dead human (Vol:8). You recognize Wyimaginowana R. She was defeated by poliwag. [RIP]