Pytania Do GW

Witam ostatnio zainteresowałem się grą Guild Wars, i mam parę pytań.

1. Gra w sumie ma parę lat, czy ktoś jeszcze w to gra?

2. Co tak naprawdę gra oferuje bo ciężko coś wywnioskować z filmików.

3. Czy w GW idzie pograć trochę dłużej, czy to kolejna gra a end game w tydzień i koniec.

4. Guild Wars jest wartę wydania 120zł za complete?

Proszę o nie wypisywanie odpowiedzi typu "nie warto ze względu na GW2" czy "Kup TERE"

Z góry dzięki

Dużo ludzi to teraz nie gra, ale na innych dystryktach niż Polskich (zwłaszcza Amerykańskich i Eu-Angielskich znajdziesz najwięcej osóB).

Co do end-game level cap (20lvl) da rade wbić w jeden dzień, a reszta contentu czyli misje fabularne, dungeony itd. możesz robić nawet kilka miesięcy.

Ja spędziłem w Gw ponad 3,5 roku, 20 lvl da się nabić w 1dzień, ale robienie 3 kampanii i 1 dodatku zajmuje trochę więcej czasu, potem są vanqi, dungi, misje robione na mastera, zdobywanie tytułów.

W GW praktycznie zawsze masz co robić.

Jest to moja ulubiona gra mmo.

Naprawdę mogę Ci ją polecić z czystym sumieniem.

A co do ludzi, to nadal gra sporo, może kiedyś grało więcej, ale teraz też nie jest źle, grunt to znaleźć gildie, a tych jest bardzo dużo.

Powiem Ci ze jesli kupujesz, to tylko klucze, nie konta. Konta baaaaardzo łatwo odzyskać, wystarczy podać im klucz produktów które masz na koncie. Tak więc tylko klucze/pudełka i to ze sprawdzonych źródeł.

Jak chcesz to mam na sprzedaz konto jest na nim chyba 7 20lvl. oddam ci je za 100zl. oczywiscie wszystkie czesci i eye of the north.

drogo sie cenisz;o za 90zl masz full klucze

konto nie jest warte 40zł nawet, po drugie tych kont sie nie kupuje, wiec jest warte jakies 5zł xD (i to tylko dlatego ze za 5zł licze mozliwosc przetestowania)

no chyba ze jakies ciekawe itemki masz, ale tak to nie ma szans

Witam ostatnio zainteresowałem się grą Guild Wars, i mam parę pytań.

1. Gra w sumie ma parę lat, czy ktoś jeszcze w to gra?

2. Co tak naprawdę gra oferuje bo ciężko coś wywnioskować z filmików.

3. Czy w GW idzie pograć trochę dłużej, czy to kolejna gra a end game w tydzień i koniec.

4. Guild Wars jest wartę wydania 120zł za complete?

Proszę o nie wypisywanie odpowiedzi typu "nie warto ze względu na GW2" czy "Kup TERE"

Z góry dzięki