Pytania na temat gry

Witam, jako iż archeage mi nie działa, chciałbym spróbować z riftem, miałem tam kiedyś max. 15 lvl, ale mam kilka wątpliwości do tej produkcji, jak iż jestem wymagającym graczem.
1.Gra jest p2w? Trzeba płacić za jakieś dodatki?
2.Jak wygląda exp postaci? Nudno, czy w miarę ciekawe?
3.Jak wygląda end-game? Zawsze preferowałem dobre pvp, ale ładnie wyglądającymi instami nie pogardzę.
4.Jaka jest sytuacja z graczami? Pustki? Spotkam dużo rodaków? Jeżeli tak to jaki serwer wybrać?
5.Wygląd wizualny, czy skille i zbroje lubią się jakoś poświecić?

1. Nie. Za Storm Legion tak, chociaż to end-game rajdowe gildie wymagają.

2. Średnio.

3. Ujdzie.

4. Ujdzie. Zaviel/Blightweald.

5. Czasami

polecam ci gierkę :) kompletnie nie ma p2w i jest co robić do tego dodatek wychodzi nie długo nowy :) ja gram na świecie pvp ale w każdej chwili możesz się przenosić na inny świat żeby se pograć z innymi a jak logniesz to jesteś z powrotem na swoim świecie :) tak samo raidy itp jak wyszukujesz to szuka ci drużynę ze wszystkich serverów więc szybko się wchodzi chodziarz za dużo polaków nie widziałem :)

Dołączę się do pytań. Bo nastawiłem się na Rifta . Przy wyborze gry " głównej " . Warto zaczynać od początku ? Próbować dogonić czołówkę? Będzie z kim pograć? Czy raczej szukać bardziej świeżej gry ?

Warto. Próbować możesz próbować, czołówka to już zamknięte kółka wzajemnej adoracji, gra ma już 3 lata więc wiesz... Aczkolwiek najlepsze raidy progressują właśnie tacy ludzie, czyli niespełna 10% populacji gry. Żeby w stałej ekipie zrobić dobry raid to trzeba przewipe'ować swoje :) Będzie. Polecam rifta z całego serca :)

Super . Takiej odpowiedzi oczekiwałem. Podlinkowałbyś jakieś poradniki ciekawe ? Bez znaczenia czy po polsku czy po angielsku . Nie chciałbym schrzanić pierwszej postaci

Nie ma opcji żebyś schrzanił postać. Reset talentów kosztuje grosze ;) Ale generalnie jeśli nie robi się własnej hybrydy to leci sie 61/61 w main drzewku i 15 w pozostałych

Klient pobrany . Wszystko super .. tylko który serwer Panie i Panowie ??? :)

ja z ekipą gramy na serwerze PvE Gelidra i jest sporo osób.

Wbijaj na Gelidre :)

Extra . Powiedzcie jakiś " welcome pack " na start ? Warto ? Jest coś takiego w przystępnej cenie ?

Cześć!

Chciałbym sprawdzić rifta przy nowym dodatku (kiedyś kilka razy odpaliłem) i mam kilka pytań. Czy zaczynając dzisiaj, jestem w stanie dorównać bądź chociaż zbliżyć się do czołówki, bądź chociażby zbliżyć się do Nich?

Który server na dobre PvE z polską gildia? Może jakieś propozycję gildii?

Pozdrawiam.

Jeśli wbijesz 60 przed wyjściem dodatku i znajdziesz aktywnie raidujaca gildie to może..

Jak jest z ilością graczy?

Jest ich sporo. Teraz będzie jeszcze więcej (głównie returnedów)

Witam, jako iż archeage mi nie działa, chciałbym spróbować z riftem, miałem tam kiedyś max. 15 lvl, ale mam kilka wątpliwości do tej produkcji, jak iż jestem wymagającym graczem.
1.Gra jest p2w? Trzeba płacić za jakieś dodatki?
2.Jak wygląda exp postaci? Nudno, czy w miarę ciekawe?
3.Jak wygląda end-game? Zawsze preferowałem dobre pvp, ale ładnie wyglądającymi instami nie pogardzę.
4.Jaka jest sytuacja z graczami? Pustki? Spotkam dużo rodaków? Jeżeli tak to jaki serwer wybrać?
5.Wygląd wizualny, czy skille i zbroje lubią się jakoś poświecić?