Pytania "newbie" wowa

Hej, chciał bym grać w Króla MMORPG, ale niestety jest to nie co utrudnione ze względu na zawartość portfela, zatem przychodzę do doświadczonych graczy z paroma pytaniami.

Na jakim serwerze grać ?
Wiem że istnieje pare serwerów, obserwuję nexosa i on gra na scarshield-legion, czy to ma na coś wpływ ? czy muszę grać na tym serwerze na który mam aktualnie dodatek jak to wygląda.

Czy dam radę zarobić na pre-paid 30dni, słyszałem że kosztuje on około 350k golda, jeżeli tak to w jaki sposób i ile to zajmuję.

Czy muszę posiadać najnowszy dodatek Battle for azeroth i co on mi da jeżeli go kupię?

Jezeli nie masz kasy na abo do WoW-a nawet nie zaczynaj. Nie dasz rady wyfarmic nowa postacia na token w ciagu miesiaca ( moze po 3-4 meisieacach i to takiego “lekkiego” no lifenia bedziesz w stanie ) . Co do dodatku oczywiscie ze bedziesz musial kupic. Obecnie najtaniej 140 zl.

Opiszę jak to wygląda w moim przypadku i sam zdecyduj czy chcesz spróbować czy nie.

Ja podchodzę do tego tak, że jeśli mi się uda zarobić w danym miesiącu na token to fajnie, ale jeśli nie to nie ma tragedii. Do tej pory zawsze udawało mi się bezproblemowo zarobić na token poza paroma momentami gdy robiłem sobie przerwę, jednak cena ciągle rośnie i z miesiąca na miesiąc jest ciężej.

Jeśli chodzi o to jak zarabiam to jestem przeciwnikiem wszelkiego farmienia. Uważam za bezsensowne siedzenie na jakimś spocie czy starym dungeonie po 20+h miesięcznie i zabijanie tych samych mobków tylko po to żeby móc sobie pograć kolejny miesiąc i znów farmić na następny. Po prostu gram, robię aktualny content ( wbrew pozorom całkiem sporo golda z tego się wyciąga) + wystawiam na aukcji przedmioty z profesji za pomocą TSMa czyli jakieś 3-6 min dziennie w sam raz na czekanie w kolejce na bg. Jak narazie w miesiącach kiedy gram regularnie czyli raz dziennie wystawiam aukcje nie miałem problemu z tokenem.
Pod koniec dodatku jednak majątku na profesjach nie zbijesz, ale po wyjściu BFA handel napewno odżyje, więc polecam wtedy spróbować.