Pytania nowego

Z przyjemnością Cię zgłosiłem

Lubie to!

Aby powstrzymać kolejne offtopy takie jak post wyżej i ogólnie jak ten cały temat, który jest wiecznym tłuczeniem sieczki "jakie drzewko, jaka nacja, jaki czołg?" - no hej! takich tematów chyba jest tu trochę za dużo ;)

Nie udzielam się na żadnym innym podforum, tylko w dziale WoT'a no i trochę boli mnie ten śmietnik :/ Widzę, że jest tu trochę stałych graczy-czołgistów, którzy regularnie piszą na tym forum, odpowiadając przy tym na dziesiątki pytań nowicjuszy, które się powtarzają, powtarzają...

Proponuję zrobienie naszego forumowego, w miarę obszernego kompendium, poradnika, który na amen zniwelowałby tematy takie jak ten. Już raz próbowałem wytoczyć powielanym wątkom wojnę (ulubiony czołg), jednak jak widać nie wypaliło :) Zróbmy poradnik dla nowicjuszy - oto moja propozycja. Nie oszukujmy się, są tutaj użytkownicy z obszerną wiedzą na temat WoT, więc czemu by jej nie spożytkować? Sam wielu graczom nie dorastam do pięt jeżeli chodzi o tankową wiedzę, jednak już teraz mogę się zdeklarować, że mogę pisać. Potrzebny mi tylko jakiś odzew - dobre to czy słabe, ma to sens? Wolałbym, żeby to była wspólna inicjatywa graczy, a nie tylko zryw jednego idealisty ;)

Taki poradnik jest/był na oficjalnym forum WoTa.

A tak w kwestii T34, to obczajcie na czym polega sidescrapping. Wtedy ten czołg rozwija skrzydła. Zresztą niemcami też to wychodzi doskonale z racji podobnie ukształtowanej przedniej płyty (nie ma dziubka jak w rosyjskich czołgach). Dobrze ustawione E-100 jest NIE-DO-RU-SZE-NIA. Dosłownie.

Gra nie jest p2w, cały serwer jest eu, tylko języki są zmienione.

Gra nie jest p2w, cały serwer jest eu, tylko języki są zmienione.

A czołgi Premium i złote naboje to nic nie dają? Grałem tą grę od bety ale niestety musiałem zakończyć, kiedyś jak były pojedynek klanowy nikt nie używał Gold Ammo. Teraz każdy dzieciak na Ramdomkach wali z nich.

Gold ammo można kupić za srebro. A czołgi premium służą tylko do zarabiania. Twoje argumenty są inwalidami. :-)

@up nie tak szybko.... nie porównuj premek do zwykłych czołgów bo np t34 je t32... premki maja lepsze staty a jezeli wykorzystuje je dobry gracz to bieda oj bieda

No tak, T34 był kiedyś zwykłym czołgiem IX tieru i został przeniesiony na VIII + zrobiony premką. W każdym razie jakiegoś tam nerfa dostał do manewrowości, szybkostrzelności i zdaje się celności - choć wydaje się to nikłą próbą zbalansowania. Niemniej T32 ma inne zalety i też jest świetną "ósemką", choć i tak nic nie przebije KT z jego długą 105mm, który bije na głowę Lowe, którym naprawdę trzeba ogarniać grę, żeby robić podobne wyniki mimo lepszego działa. Choć przyznam bez bicia, że nie wiem jak jest teraz, bo od jakiegoś roku nie gram, a pogrywam raz częściej, raz rzadziej (raczej rzadziej).

Graj w War Thunder najlepsza gra ever

Graj w War Thunder najlepsza gra ever

Są już czołgi?

Ile waży teraz gra?

Ile będzie ważyć kiedy będą czołgi?

cały czas są w trakcie produkcji( ale ostatnio pokazali gameplay) i nic nie wiadomo więcej na temat czolgów

Edit:to pieknie wciagnolem sie w trolla trollowanie :/

ale fakt trollować to ty "umisz" !

@up nie tak szybko.... nie porównuj premek do zwykłych czołgów bo np t34 je t32... premki maja lepsze staty a jezeli wykorzystuje je dobry gracz to bieda oj bieda

Weź skończ pisać głupoty OK??? T34 jest lepsze od T32? Chyba gramy w inne gry. T34 ma tylko tą przewagę że ma większy dmg, a to że jesteś lemingiem i za każdym razem gdy dostaniesz za więcej niż 400 chowasz się jak biedaczek za ściane to już twój problem. T32 ma 2x większą szybkostrzelność i wyjeżdżając na aferę na T34 robi z niego siekankę.

Gra jest pay2win ale tylko pod jednym względem- zarobki. Na czołgi zarabia się znacznie szybciej z prem czołgiem i/lub premium, to wszystko. Prem. czołgi są trochę lepsze od STOCKOWYCH odpowiedników na tym samym tierze. Wymaxowany zwykły czołg wciąga nosem każdego prem. czołga. Wyjątkiem jest KV-5 które jak podjedzie blisko i będzie na otwartej przestrzeni jest nie do rozpykania 1v1 z powodu 7 sec. RoF. Nie słuchajcie głupot tutaj bo ludzie często nie mają o czymś pojęcia a próbują zabłysnąć. Jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości to zapraszam na forum WoT, tam potwierdzą się moje słowa (oprócz KV-5, ponieważ jego siła jest moją subiektywną opinią, posiadam ten czołg i lubię nim karać inne ósemki taranując je od tyłu za pół życia, a potem wystrzelać je z szybkostrzelnego działka) Szkoda że sprzedałem mojego IS-3, chętnie pokazałbym jak OP są premium czołgi...

Premium są o wiele lepsze, czytałem w CD Action że te czołgi i pociski zrobili tak żeby te inne czołgi nie mieli szans z innymi, niestety tak jest. Taki koleś ci wyj**** z T 34 Golda w Mause z przodu przebija normalnie. Tam się liczy tylko kasa.

Szukałem na Googlach i też znalazłem to samo na Onet.pl że bez premium to nie ta sama gra. Premium daje więcej w InGame, wiele osób mówi że gdy się gra z premium pociski więcej od ciebie rykoszetują, a gdy podczas strzelania więcej się przebija. Jaki ma ta gra sens? Płać żeby wygrywać proste. Dobrze że skończyłem tą grę ale źle wspominam współprace z tą grą, nie jestem przez to wyrzutkiem społecznym, wręcz przeciwnie czerpie z życia każdego dnia :D

ooo cd action i onet... super... pograj pare miesięcy wbij 8 i sie wypowiadaj....

premium sa za***iste do zarabiania (ciezko zarobic commonem) sa lepsze ale nie stwarzają jakichś OP warunków... nie raz widziałem jak KV-1S je Lowe czy t34... juz nie mówiąc o IS3 który jest OP.... wystarczy umieć grac

MagarPL nie wiem ile grasz w tą grę ale czołgi premium nie są aż tak za***iste do zarabiania. Zarabiają więcej ale i tak trzeba się namęczyć aby zarobić te 80k z PREMKĄ, bo bez premki to średnio po 40-50k wychodzi. Co do IS-3 żeby uważać że ten czołg jest OP no cóż nie wypowiem się bo grałem nim bardzo dawno temu ale gdy grałem jeszcze ESL i gdy ja grałem na 110 (chinol VIII poziomu) to IS-3 nie miał za dużych szans w szczególności że po 1-2 strzałach w pewne miejsce ładnie padał ammo rack isowi. Zamiast inwestować w czołg premium lepiej zainwestować w premkę lepiej się na tym wychodzi.

Czytam i żal się robi..

Gram od bety z przerwami 1800effi/1700wn6( o ile znawcy wota tutaj wiedza co to jest) kupując tylko raz konto premium za prawdziwe $$ i mam 7 tanków tier X i 3 gotowych do kupienia(co prawda gdybym jechał na premium koncie + kupił jakieś zarabiaczki to tych czołgów tieru X bylo by z 2x tyle, ale nie narzekam nie jestem tym typem ktory musi miec wszystko)

po 1. czołgi premium jedynie do czego się nadają to do zarabiania kredytów. np. kv5 moze ma dobry pancerz ale ma taki duży weak spot ze trafić sie go da z 500m i ma słabą lufe np. t34 ma może i mocne działo, ale długo przeładowuje i ogólnie jest miekki. itp, itd każdy czołg premium ma jakaś wadę która stawia, go obok za tymi czołgami dostępnych w grze.

2. skoro tak nie jest to czego używa się np. is-3 i i kilka innych tanków dostępnych w grze do ESL?

3. p2w nie jest jest wtedy, gdy tylko i wyłącznie za realna kasę można kupić coś w grze, a p2w to wtedy gdy ta rzecz jest daje dużą przewagę nad tymi co nie płaca.. ludzie zrozumcie co to jest p2w a potem się wypowiadajcie a temat gier, albo pograjcie w nią dłużej niż tydzień

4. odnośnik do pkt 3. w grze można mieć to co gracz który płaci, tylko grindowanie trwa polowe wolniej, jedynie co boli to jesli brakuje miejsca w garażu to trzeba kupic za golda i to że wszystkie stokowe(świeżo kupione czołgi bez modułów) są słabe i ciężko sie nimi gra( a bez premium dłużej farmisz na moduły i dłużej musisz jeździć takim stokowym tankiem, przez to statystki gracza są gorsze niż tego co więcej czasu spędza na ,,wymaxowanym,, tankiem wdg mnie)

5. gold(waluta za kase) można zarabiać w grze, jeśli jesteś skillowym graczem, dostaniesz się do klanu który ma prowincje i wezmą cie do wojen klanu.

pozdrawiam.

Nie chcę być stronniczy, ale znalazłem taki filmik mówiący trochę o grze.

W wota grałem i nie twierdzę, że wszystko co tu powiedziane jest prawdą

Miejsca w garażu można łatwo wyhaczyć przy okazji różnych promo-kodów na golda/premiumy II-III tieru.

Witam chciałem zapytać czy ta gra jest P2W ? czy można pograć i się dobrze bawić bez wydawania kasy ?

sa jakieś wersje US / EU ?

są jakieś serwery ? jesli tak to jaki serw polecacie ?