Pytania nowego

Witam chciałem zapytać czy ta gra jest P2W ? czy można pograć i się dobrze bawić bez wydawania kasy ?

sa jakieś wersje US / EU ?

są jakieś serwery ? jesli tak to jaki serw polecacie ?

Tak jak prawie każda gra f2p ma pay2win, ale w wot nie jest tak strasznie jak np powiedzmy w wolfteam.

W wot grałem krótko, ale powiem że bardzo dobrze da się grać bez wydawania kasy.

Jest wersja eu i us.

Polecam granie na EU.

1 nie jest p2w ale wydanie na premium tank daje ci szybciej zarobić

2 sa i us i eu

3nie ma serwerów jest tylko podzial na US/EU sa kanały WoT 1 i WoT 2

Gram cały czas i powiem ci że lecę bez płacenia i daje rade ;) Czołgi premium dają sporo są mocniejsze i wgl ale i standardowe tanki je rozwalają ;) co do bonusów wychodzących z premium na kase i exp.... hm szczerze mówiąc czasem są kody na 3 dniowe premium są bonusy 30% wiecej expa na dany czołg przez tydzień (losowania). Ale i tak na standardowym koncie daje rade :) ja dziennie na jednym czołgi robię sobie spokojnie 3/4k expa przy czym z bitwy mam 300/400 czasem 700/800 i raz dziennie kolo 1200/1400 z bonusem dziennym x2.

@up

Niby w czym prem tank jest mocniejszy? Jedynie co różni premium tanka od zwykłego to lepsze zarobki.

Trochę odkopane, ale powiedzieć trzeba to głośno i wyraźnie. Damianix ma rację, czołgi premium pod żadnym względem nie są lepsze od ich standardowych kolegów na danym poziomie. Mało tego, zaryzykuję stwierdzenie, że wymaksowany standardowy czołg bije czołgi premium, które korzystają często ze słabszych modułów (kuleją pod względem dział, pancerzy lub też mobilności - to zależy od czołgu).

Premium tanki nie mają także żadnych bonusów do zdobywania doświadczenia, odbywa się to tak jak na czołgach standardowych.

Jedyna zaleca wynikająca z posiadania takiego czołgu to zarobki, bowiem to jest ich główne przeznaczenie. Czołgi premium nie mają być OP i rządzić na polach bitew, a po prostu dobrze zarabiać.

Czy warto takowe kupować? Jestem posiadaczem KV-5, który królem bitew nie jest, gra się nim trudno, jednak zarobił na 3/4 czołgów w moim garażu, więc uważam, że jego zadanie jest jak najbardziej spełnione. Tyle ode mnie w kwestii premium tanków ;)

HEY HEY HEY czołgi premium wcale nie są mocniejsze !!!! Mają rowny balans jak każdy inny, normalny czołg. Np T34 ma działo z dziewiątki ( kiedys dziesiatki chyba ) a w działo z przodu sie kazda piątka wbije :xx . W tej grze czołgi premium są jak każde inne tylko dają za bitwe więcej kredytów.

@ Milo gratuluje zakupu kv-5 :lol: ffffhhhhhhahahah

Polecam grac na us lub ru o wiele lepsze specjaly od eu. Ja gram do tej pory bez wydawania kasy i dorobilem sie kilku takow prem i 34 miejsc w garazu :P

@Up

t34 jest lepszy od t8 swojego poziomu t59 to samo is6 nie tak bardzo

ram2, albo church bardo dobre 5, kv1 tylko je bije :P

Kv1 jest OP tierem V

t34 słabe? ma trzepak zamiast lufy!! czołgi premium nie to są drogie żeby były aż tak zbalansowane...

sa silniejsze o pare procent a w WoTcie to znaczna przewaga 1v1... powiedz mi że T26 super pershinga 1v1 zjedziesz medem tego samego tieru... nawet heavy maja z nimi cięzko

ja zjechałem persa grając kw1s jeśli wiesz gdzie strzelać wchodzi wszystko a co do pytania to największym problemem nie jest z czołgami premium czy kontem premium a z miejscem w garażu(gdzieś koło 8) które szybko się kończą a kolejne są za $$

@ wexus - długo kląłem na tego złoma, ale po ponad 200 bitwach poznałem jego wady i zalety i wiem już, że go nie sprzedam :) ciekawy czołg w kolekcji, który zarabiając kredki zwrócił się już kilka razy ;)

Wbrew pozorom T34 (choć kiedyś był na tierze IX) to nie jest aż takim bossem. Działo ma kapitalne, owszem, ale ładuje dość długo, a kadłub ma tak samo papierowy jak T29 (tier VII). Ja w swoim KV-5, lodówie przez wielu opluwanej, jestem w stanie wystrzelić prawie 2x więcej pocisków, które kadłub T34 przebijają bez mniejszych problemów (i mówimy tu o standardowych p-panc pestkach). Przykładowo: jeżeli pacjent w hamburgerze trafi mnie w jednego z moich licznych weakspotów to zada mi obrażenia w okolicach 400, ale ja z moim mniej celnym działkiem jestem w stanie bez większych problemów trafić go (i przebić) dwa razy, zadając łączne obrażenia w okolicach 600. A to, że mam prawie 200 hp więcej działa jako mój dodatkowy atut. Bynajmniej nie zależy mi na porównywaniu do T34, bo na większe dystanse nie mam z nim szans, a z twardszymi przeciwnikami też (jest droższy więc lepszy), ale chciałem pokazać w prosty sposób, że VIII tier to właściwe miejsce dla tego czołgu i nie jest on aż taki wykokszony.

To samo tyczy się przywoływanego Super Pershinga. Jeżeli wiemy gdzie strzelać to nie stanowi on większego zagrożenia. Kolejny mit obalony.

Czołgi premium nie są mocniejsze od standardowych. Po prostu patrzy się na nie krzywo, bo jak na polskie warunki kosztują bardzo dużo i przypina się im łatki pay 2 win - bardzo niezasłużone. Ja bym to nazwał pay 2 earn ;)

Słyszałem że tą grę nie warto grać ponieważ jest pay2win, sami twórcy pisali/mówili o tym. Również słyszałem że same dzieciaki z głębokimi kieszeniami grają, a ja ich mam dość.

I te czołgi premium z d*py wyjęte.

czołgi premium nie sa nie do zniszczenia... sa lekko mocniejsze ale wszystko zalezy od gracza

p2w nie ma zadnego wszystko po za czolgami mozna nabyc za creditsy

jedyna wada to masa polaczkow spamujacych KTO PL i bezmózgie rodem z LoL'a teamy

a tak to gra jest spoko na nude

Dokładnie tak jest, niezłe podsumowanie gry w ostatnim zdaniu ;)

Pay to Win w tankach to mit rozsiewany przez graczy, którzy nie mają czasu lub chęci na mozolne zdobywanie expa i po dobiciu 2 tieru oceniają całą produkcję - żenada.

Co do samych premium tanków to nasunęła mi się jeszcze jedna myśl: przed każdą aktualizacją uruchamiany jest serwer testowy, w obrębie którego gracz może rozdysponować pewną sumkę golda, polecam zakupienie jakiegoś premiuma i przetestowanie na własnej skórze - to nic nie kosztuje, a przynajmniej nie uchodzimy za ignoranta na forum ;)

@Login90 - 2x pojawia się słowo "słyszałem", a może zamiast powtarzać plotki warto by samemu zobaczyć? Opinia oparta na pogłoskach nie ma żadnej wartości, dlatego powtarzanie takich bzdur publicznie nie powinno mieć miejsca. Same dzieciaki z głębokimi kieszeniami? Jest duża liczba graczy, którzy doszli do topowych tanków bez wydania grosza. Sam wydaję realną gotówkę, uczciwie przeze mnie zarobioną, bo uważam to za wydatek lepszy niż alkohol czy inne używki ;) Znam sporo graczy, którzy wyznają w tankach podobną filozofię.

Tak więc Loginie, gratuluję rzeczowego, konstruktywnego posta, który de facto jest twoim pierwszym na tym forum ;) Graj dalej w LoL'a

@Login90 - 2x pojawia się słowo "słyszałem", a może zamiast powtarzać plotki warto by samemu zobaczyć? Opinia oparta na pogłoskach nie ma żadnej wartości, dlatego powtarzanie takich bzdur publicznie nie powinno mieć miejsca. Same dzieciaki z głębokimi kieszeniami? Jest duża liczba graczy, którzy doszli do topowych tanków bez wydania grosza. Sam wydaję realną gotówkę, uczciwie przeze mnie zarobioną, bo uważam to za wydatek lepszy niż alkohol czy inne używki Znam sporo graczy, którzy wyznają w tankach podobną filozofię.Tak więc Loginie, gratuluję rzeczowego, konstruktywnego posta, który de facto jest twoim pierwszym na tym forum Graj dalej w LoL'a

Tak to mój już drugi słabo pewnie rozbudowany post.

Chciałbym poinformować że kumpel mi pożyczył passy i nawet mi się podoba. Najgorsze gówno jakie spotkałem w tej grze to Kompania pełnych dzieciaków, co chwilę zrzucałem słuchawki z głowy ponieważ ktoś krzyczał "wezniecie mnię!!!".

Pograłem 7+ tierami i ten T-34 ma wieże z d*py...

Ale muszę się pochwalić że fajne są artylerie, tylko szkoda że w czasie randomków mój team nie współpracuje z innymi i grają jak patałachy.

Pogram dłużej napiszę, teraz zbieram materiał na filmik ale słabo mi wychodzi.

"Graj dalej w Lol'a"

Gram tylko ze znajomymi dla 4fun, nie toleruje dzieci...

A więc spróbowałeś na własnej skórze - szacunek ;) Większość ludzi hejtuje, a gry nawet na oczy nie zobaczy, a ty widzę się nie zraziłeś moim postem, i słusznie.

Ta gra nie jest taka zła, jak niektórzy ją opisują. Sam miałem do niej kilka podejść, w tym jedno w CBT, irytowało mnie prawie wszystko, a nie wiedzieć czemu rok temu wróciłem na stare konto, zrobiłem 5, 6, 7, w końcu 8 tier i wciągnąłem się na dobre :) W tej chwili rozwijam sporo różnych linii technologicznych (mój garaż w podpisie) i po roku intensywnego grania jeszcze mi się nie znudziło. Polecam, po prostu.

Co tu pisać sporo dzieci gra gdy mam wolne, nawet nie opłaca mi siadać na PC wiem że przegram ale też się trafiają uzdolniane dziedziczki. Tylko nie wiem czemu dlaczego każdy pajac pisze "kto z pl?"(bez wykrzyknika też się zdarza). A kompanie jeszcze gorsze "Węźniećię mnję i moieko golege".

Mam swoja ekipę i gra się dobrze oraz te kompanie 21:00+ za***iście.

Jeden minus do gry jest zbyt prosta jak na dzieci które grają mając 10+ lat.

lg_GoldenShovel.jpg

20 dniowy temat odświerzasz w którym wszystko już jest powiedziane a osoba zakładająca temat pewnie lata już tierVII

jak chcesz wbic bezmyślnie 20 postów to ci to nie wyjdzie....

Wiesz co, mam wypierdolone na te posty tak tego forum nie używam zbyt często. Nie kumam cie zachowujesz jakbyś miał w d*pie 8===>.

Z przyjemnością Cię zgłosiłem :)