Pytania od nowicjusza

Witam wczoraj zaczalem grac w neverwintera,dzis posiadam ten 21lvl i zastanawiam sie czy warto brnac dalej,wiec mam kilka pytan.

1.czy gra jest w jakis sposob p2w?

2.czy jesli //zepsuje'' postac moge jakos resnac wszystko na max lvl czy musze od poczatku grac z poradnikiem?

3.czy dlugo czekam na dungeony?

4. czy pvp daje frajde i czy mozna za nie cos osiagnac?

5.jak z populacja Polska i ogolnie?

6. czy w ogole warto?

z gory dziekuje za odpowiedzi i czekam na jak najlepsze opisanie gry:)

ja ostatnio zacząłem i jest bardzo fajnie :v i z mojego bardzo małego doświadczenia mogę odpowiedzieć:

1 Wydaje mi się, że nie specjalną walutę można kupić od graczy

2. Można zrestartować jakimś itemem

3. nie wiem

4 na moim low lvl'u pvp wygląda średnio

5. funkcjonują Polskie gildie

6. tak

1. Nie, możesz kupować za AD Zeny.
2. Jest od tego specjalny item za Zen

3. Zależy ile masz GSa, ale polecam gildię, bo bez niej na 70 lvl się nie dostaniesz nigdzie, albo będziesz czekał godzinami, aby pójść ze słabymi randomami.
4. Do 69 lvl można się tam przyjemnie pobawić, na 70 lvl już nie, bo starzy gracze zbytnio odskoczyli.

5. Jest duża i silna, jest wiele polskich gildii.

6. Jeżeli nie razi Cię niewiele dungów i potyczek, co roku te same eventy, to tak. Ale bez gildii to nie ma co grać.

Hej, nie mogę zaktualizować gry, ściągnąłem z platformy ARC, uruchamia mi się to mniejsze okienko NW, loguję się i nic. Na pasku jest napisane Aktualizacja i nic się nie dzieje. Tak jakby się cały launcher zawieszał bo Anuluj też nie działa, da się tylko wyjść "iksem". Jakieś pomysły o co chodzi ?
Już nie ważne, przez steam jakoś poszło nie wiem dlaczego skloro to ten sam launcher...

Witam wczoraj zaczalem grac w neverwintera,dzis posiadam ten 21lvl i zastanawiam sie czy warto brnac dalej,wiec mam kilka pytan.

1.czy gra jest w jakis sposob p2w?

2.czy jesli //zepsuje'' postac moge jakos resnac wszystko na max lvl czy musze od poczatku grac z poradnikiem?

3.czy dlugo czekam na dungeony?

4. czy pvp daje frajde i czy mozna za nie cos osiagnac?

5.jak z populacja Polska i ogolnie?

6. czy w ogole warto?

z gory dziekuje za odpowiedzi i czekam na jak najlepsze opisanie gry:)