Pytania odnośnie eso plus

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o subskrypcji eso+.
1. Czy wykupując pakiet np na 3 miesiące płacimy za nie z góry, czy co miesiąc zabiera nam z konta odpowiednią sumę?
2. Korony otrzymujemy od razu po wykupieniu subskrypcji czy są one np. rozkładane na te 3 miesiące?
3. Jeżeli mamy eso plus to mamy dostęp do wszystkich dodatków? Czy Morrowind również będzie dodane?
4. Waszym zdaniem lepiej kupić gold edition czy eso+? Są jakieś bonusy dla osób, które przez dłuższy okres są członkami eso+ (oprócz oczywiście tych wymienionych w pakiecie).
Już jakiś czas temu grałem w teso (podstawke) jednak nie było to jakoś na poważnie i jak miałem czas to po prostu siadałem i robiłem parę questów (dobiłem chyba do 42lvl). Jednak już za kilka dni wakacje i myślę, że do października będę grać dużo więcej niż wcześniej, a potem to zależy wszytko od tego gdzie się dostanę i czy będę mieć czas.

1. Z góry.
2. Otrzymujesz je od razu po wykupieniu subskrypcji.
3. Tak, ale Morrowind musisz wykupić "osobno".
4. Według mnie ESO+. Słowo klucz - craft bag. To chyba największy plus tej opcji - materiały są bardzo przydatne (wszystkie), a craft bag daje Ci nielimitowane miejsce właśnie dla nich.

1. mozesz sobie wybrac czy chcesz na miesiac czy na 3 miesiace czy wiecej.

2.odrazu po zakupie racze.

3.nie nie bedzie morrowind to oddzielny dodatek.

4.gold edition kosztuje 60zl pudelkowa wersja/100 na allegro za chwile bedzie tansze napewno. obecnie eso plus na 4 miesiace (aby kupic 4 dlc) wychodzi ponad 160zl. tak ,ze sam sobie odpowiedz.

5. placenie 45 zl za to byc miec craft baga - smiechlem ) mi wystarcza bezproblemowo 100 miejsc chyba , ze ktos musi miec wszytskie crafty na raz to inna bajka :)

Co kto lubi, dodatkowo subskrypcja daje bonusowy exp każdego rodzaju. Gdyby w trakcie trwania subskrypcji wyszedł jakikolwiek DLC, a ma ich być wg planów ZOS-u 3 w skali roku - będziesz miał do nich dostęp w ramach subskrypcji. Jeśli Cię stać - bierz śmiało, warto wesprzeć tak dobry tytuł. Za crownsy można kupić ciekawe rzeczy jeśli jesteś typem kolekcjonera.

^up - prawdopodobnie nie miałeś styczności z CB dlatego tak twierdzisz. Oczywiście, że da się bez niego żyć, ale marnej jakości to życie będzie. Jeśli wystarcza Ci 100 miejsc to znaczy, że jesteś na wczesnym etapie rozgrywki, bądź nie wiesz o czym prawisz. Pozdrawiam.

Co kto lubi, dodatkowo subskrypcja daje bonusowy exp każdego rodzaju. Gdyby w trakcie trwania subskrypcji wyszedł jakikolwiek DLC, a ma ich być wg planów ZOS-u 3 w skali roku - będziesz miał do nich dostęp w ramach subskrypcji. Jeśli Cię stać - bierz śmiało, warto wesprzeć tak dobry tytuł. Za crownsy można kupić ciekawe rzeczy jeśli jesteś typem kolekcjonera.
^up - prawdopodobnie nie miałeś styczności z CB dlatego tak twierdzisz. Oczywiście, że da się bez niego żyć, ale marnej jakości to życie będzie. Jeśli wystarcza Ci 100 miejsc to znaczy, że jesteś na wczesnym etapie rozgrywki, bądź nie wiesz o czym prawisz. Pozdrawiam.

Eee tam 10% expa szału nie robi. A co do Craft Baga to znam ludzi, którzy radzą sobie bez niego. Cały sekret polega na tym, źe zakłada się gildię dodaje 10 randomowych graczy np. na Bleakrock Isle i odblokowuje się bank z 500 slotami, blokuje się uprawnienia na wyjmowanie z tegoź banku osobom w gildii i gotowe. Polecam Sevaril. ;)

Szału nie robi, ale jednak to nadal 10% więcej. Nikt nigdzie nie napisał, że nie da się sobie radzić bez niego, po prostu jest bardzo wygodny i żadne "sztuczki" tego nie zmienią. Co prawda za wygodę każdego rodzaju trzeba płacić zawsze i wszędzie, niemniej jednak nie zmienia to faktu, iż warto ową subskrypcję posiadać. Chociażby dla wygody.

Szału nie robi, ale jednak to nadal 10% więcej. Nikt nigdzie nie napisał, że nie da się sobie radzić bez niego, po prostu jest bardzo wygodny i żadne "sztuczki" tego nie zmienią. Co prawda za wygodę każdego rodzaju trzeba płacić zawsze i wszędzie, niemniej jednak nie zmienia to faktu, iż warto ową subskrypcję posiadać. Chociażby dla wygody.

A i owszem Panie kolego i owszem, dlatego sam mam ESO+ wykupione non stop. Bardzo cenię sobie wygodę i to co oferuje mi owa subskrypcja zresztą często kupuję kostiumy i mounty także tym bardziej jest to przyjazna opcja. Żeby było zabawniej to sam mam taką gildię zrobioną mam bank oraz inwentarz postaci zrobiony na maks, zresztą mam 5 postaci i oczywiście Craft Bag, a mimo to czasami brakuje miejsca :D, ale to przez moją kolekcję przedmiotów eventowych no i oczywiście setów trzymanych na ,,zaś'' :D. Nie zrozum źle mojej wypowiedzi po prostu skoro kolega nie chce płacić to staram się mu doradzić jakieś sensowne alternatywy, zresztą myślę, że ta ,,sztuczka'' którą podałem wyżej nie jednemu pomoże. Pozdrawiam. :)

No tak, zgadzam się w 100%, ale autor tematu właśnie nigdzie nie napisał, że nie chce płacić :D

No tak, zgadzam się w 100%, ale autor tematu właśnie nigdzie nie napisał, że nie chce płacić  

O mój błąd teraz dopiero przeczytałem co jest na górze xDD myślałem, że kolega po prostu nie chce kupować ESO+ ehh... tak to jest jak się na szybko odpisuje ^^

Jak dla mnie początkujący gracz nie potrzebuje ESO+, ale przyda się jeśli ktoś naprawdę wciągnie się w tytuł i będzie tylko w niego maniaczyć. ESO+ też jest dobre dla tych, którzy chcą kupować te Crates z których można wydropić te za***iste mounty, bo pootwierać ich sporo trzeba a 1500 crownów co miesiąc piechotą nie chodzi. Ja to właśnie głównie ze względu na nie bym kupowała to abo, ale na razie w grę nie wciągnęłam się na tyle i mam dopiero 26 lvl, więc kupiłam na razie gold edition za te 60 zł, a potem się zobaczy ;)

Jak dla mnie początkujący gracz nie potrzebuje ESO+, ale przyda się jeśli ktoś naprawdę wciągnie się w tytuł i będzie tylko w niego maniaczyć. ESO+ też jest dobre dla tych, którzy chcą kupować te Crates z których można wydropić te za***iste mounty, bo pootwierać ich sporo trzeba a 1500 crownów co miesiąc piechotą nie chodzi. Ja to właśnie głównie ze względu na nie bym kupowała to abo, ale na razie w grę nie wciągnęłam się na tyle i mam dopiero 26 lvl, więc kupiłam na razie gold edition za te 60 zł, a potem się zobaczy 

A nie szukasz może gildii? :)

Mam ESO+ kupione na stronie producenta w regularnej cenie (40zł x 6 =240zł), ale w czasie mojej subskrypcji widziałem okresowe promocje. Czy ktoś sprawdzał, czy aktywni subskrybenci mogą z tych promocji skorzystać? Ja widziałem jedynie opcję rezygnacji z mojej aktualnej subskrypcji.

Promocje dotyczą crowns, które oczywiście możesz kupić mając subskrypcje (i które dostajesz będąc subskrybentem). Jeżeli promocje dotyczą skórek lub innych kosmetycznych zawartości, to kupić je możesz tylko będąc w grze (zakładka crown store). Z pozycji konta na stronie, takiego zakupu nie możesz dokonać.

Promocje Steam dotyczą koron i abonamentu ESO+, na stronie producenta w tym czasie mogę też kupić taniej korony, a ESO+ nie mogę sprawdzić, bo mam aktywne. Poza tym mam grę w wersji Steam, więc ich promocje też mnie interesują (chociaż producent w PLN zawsze sprzedaje taniej).

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o subskrypcji eso+.
1. Czy wykupując pakiet np na 3 miesiące płacimy za nie z góry, czy co miesiąc zabiera nam z konta odpowiednią sumę?
2. Korony otrzymujemy od razu po wykupieniu subskrypcji czy są one np. rozkładane na te 3 miesiące?
3. Jeżeli mamy eso plus to mamy dostęp do wszystkich dodatków? Czy Morrowind również będzie dodane?
4. Waszym zdaniem lepiej kupić gold edition czy eso+? Są jakieś bonusy dla osób, które przez dłuższy okres są członkami eso+ (oprócz oczywiście tych wymienionych w pakiecie).
Już jakiś czas temu grałem w teso (podstawke) jednak nie było to jakoś na poważnie i jak miałem czas to po prostu siadałem i robiłem parę questów (dobiłem chyba do 42lvl). Jednak już za kilka dni wakacje i myślę, że do października będę grać dużo więcej niż wcześniej, a potem to zależy wszytko od tego gdzie się dostanę i czy będę mieć czas.

Tez mam pytanie czy jak kupie eso + na miesiąc to na następny automatycznie pobiera z karty ?