Pytania poczatkujacego

Witam mam pare pytan odnosnie rifta.
1.Na jakim serwerze jest najwieej polakow / polskich gildi?
1a.Jaka frakcje zakladac na danym serwerze?
2.Jaka klase polecili byscie dla poczatkujacego (mele dps albo range magic dps)

1.Wybieraj serwery PvE ponieważ są dużo lepsze jak dla mnie Gandara jest najlepszym serwerem a polska gildia to Steel and Magic.

1a..Jeżeli grasz na serwerze PvE nie ma to żadnej różnicy bo obie frakcje grają wspólnie bez żadnych ograniczeń.

2.Mele dps są postaciami które na początku jest ok super ale w end-game jest bardzo ciężko. Moim zdaniem Renger jak pierwsza postać jest ok dobry dps + pety które tankują przeciwnika,magowie także są ok.

Nie "gandara" a Gelidra. Obecnie są tylko 2 gildie, jedna na Gelidrze, druga Zavielu i też nie jest ich dużo (15-20online), Wiewiórki 2-3 online, na Typhirii gildia składająca się z 2 osób, Semper Invictum czeka na 3.0, albo już sobie dali spokój, a tak to reszta polaków siedzi w zagranicznych i robią coś sensownego.

Melee jest ciężko? Nie wiem gdzie :). Mag jest zboostowany (Pyromancer), do lvlowania necromancer jest całkiem całkiem. Melee DPS to warrior czyli paragon 61, tylko problem jest, kiedy chcesz być range DPS, bo musisz kupić sobie Storm Legion soul z Tempestem, który jest range dps. Poza tym wszystkie buildy proponowane w grze są zrobione przez graczy, bo Trion jeszcze swego czasu zajmował się swoimi graczami.

U mnie na liscie serwerow nie ma takiego jak Gelidra.Sa tylko: Seastone / Greybriar / Wolfsbane / Laethys / Feablight / Hailol / Deepwood

Bo ściągnąłeś amerykańską wersje. Odpal Glyph i w prawym górnym rogu masz lokacje, ustaw sobie Europe i ściągaj od nowa

Gz dla mnie :D Dzieki za pomoc :D

Zeby juz nie robic nowego tematu to napisze tutaj.Chcialbym zrobic maga ale z tego co widze jest on podzielony na dane spece ktory jest najlepszy dla poczatkujacego?

Jeśli chodzi o top DPS Pyromancer, AoE spec Stormcaller, do lvlowania Necro (wszystko masz w presetach jakbyś sobie chciał wybrać build). Zrób sobie pyro i necrusa, oswajaj się z nimi, na pvp Pyrek wymiata i szybko sobie wylevelujesz postać.

Znow u mnie jest cos nie tak bo mam tylko takie spece jak: The beginner / Reaper / Gravelord / Flamecaller / Summoner.

Wszystko jest ok, to tylko nazwy presetów po "riftowemu". Gravelord to necro, Flamecaller pyromancer, Summoner elementalist, Reaper Warlock.

Jeszcze raz dzieki

Wszystko jest ok, to tylko nazwy presetów po "riftowemu". Gravelord to necro, Flamecaller pyromancer, Summoner elementalist, Reaper Warlock.

Sory, ale nie chce zakładać nowego tematu. Może być Gravelord Pyromancer czy musze grać od nowa tym flamecaller'em ?

Żadne od nowa - u npca odpowiedzialnego za Twoją klasę możesz zrobić reset za walutę z gry - więc jeśli jakaś subka Ci nie pasuje po prostu zresetuj i zrób to jeszcze raz. Koszt jest śmieszny, więc nie obawiaj się próbować jeszcze i znowu.

Jeszcze jedno pytanko, gdzie taki npc się znajduje ? Przynajmniej tak mniej więcej żebym wiedział gdzie szukać.

Jak jesteś Defiantem to w Meridianie stoi pod kopułą (na mini mapie książki) i nazywa się mage trainer, a jeśli jesteś Guardianem to w Sanctum wchodzisz do tego okrągłego budynku i po schodach na piętro.

Witam mam pare pytan odnosnie rifta.
1.Na jakim serwerze jest najwieej polakow / polskich gildi?
1a.Jaka frakcje zakladac na danym serwerze?
2.Jaka klase polecili byscie dla poczatkujacego (mele dps albo range magic dps)