Pytanie co do tej gry

Siemka. Chce zaczac grac w Neverwinter, ale mam do was pare pytan. Prosze o odpowiedzi graczy, ktorzy juz troche w to graja.

1. Jak gra stoi populacja? Jest duzo ludzi?

2. Ile zajmuje wbicie max lvl'a w tej grze?

3. Jak wbije sie max lvl to co jest do roboty?

Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

1 slabo w miescie juz nie ma takich tlumow jak za bety

2 choletnie szybko

3 nic z braku ludzi oczekiwanie na dunki jest za dlugie i sie nudzi. Mozna jedynie pvp ale tez trza troszku czekac lub craft zeby wymaksowac.

W sumie zawiodlem sie na grze grafika mi pasi potworki tez ale gra dla mnie stracila na uroku od 50 lvl do 60. Mozesz pograc toche, wieczorami przyjemnie mi sie gralo na jakis czas mozesz miec rozrywke

nie polecam . odwrócisz się od gry w ciągu 2 tygodni

Aha. Widze opinie niezbyt ciekawe. A znacie moze jakas gre w ktorej lvl sie szybko bije i ma dobry end game? Cos a'la World of Warcraft tylko cos podobnego.

Graj w Aiona :-) Wbicie max lvla nie zajmuje dużo jak masz ekipę do pomocy i lecisz tylko zadania z kampanii.
Jeżeli chciałbyś podjąć się gry to od razu zaproszę Ciebie do naszej paczki. Z pewnością pomożemy przy lvlingu.

End Game w Aion to bajka :-) PvP na miliony sposobów. Dla miłośnika simsów i PvE też się coś znajdzie ^^.

0kRVfXG.png

Siemka. Chce zaczac grac w Neverwinter, ale mam do was pare pytan. Prosze o odpowiedzi graczy, ktorzy juz troche w to graja.1. Jak gra stoi populacja? Jest duzo ludzi?2. Ile zajmuje wbicie max lvl'a w tej grze?3. Jak wbije sie max lvl to co jest do roboty?Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

1.Slabo

2.Dzien/2 max tydzien

3.Robisz questy lub pvp i tak w kolko nic ciekawego ogolnie szkoda czasu na gre. PVP jest bardzo slabe i w ogole nie zbalansowane

1 średnia po upie wiecej ludzi bylo
2 mniej wiecej 4 dni ostrego grania
3end jest dziwny

skupia sie na bossach i dungach... gracze moga robic wlasne dungeony wiec no zabawy jest masa
ale co po za dungami ? jakis craft jest.... jakies pvp jest

eventy ? sa... ale nie wiem czy na miech gry starczy

1. Jest gorzej, aczkolwiek jeszcze stabilnie, więc jest z kim pograć.

2. Od 30 h do 40 h dla newbie.

3. PVP, w którym klasy są niezbalansowane. Kilka dungów, które i tak się nudzą. "End Game" to porażka.

A wiec co byscie poleciali do grania gdzie szybko sie wbije max lvl cap i jest co robic na end game?

To nie dział "Szukam MMO". Jeśli temat się wyczerpał to go zamknę.

To prosze o zamkniecie :)

Siemka. Chce zaczac grac w Neverwinter, ale mam do was pare pytan. Prosze o odpowiedzi graczy, ktorzy juz troche w to graja.

1. Jak gra stoi populacja? Jest duzo ludzi?

2. Ile zajmuje wbicie max lvl'a w tej grze?

3. Jak wbije sie max lvl to co jest do roboty?

Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.