Pytanie do administracji dot. profili użytkowników na stronie

Szybka piłka: dlaczego te guziczki do linkowania profilu z kontem steam/discord nie dzialają? co tam stoi na przeszkodzie?
chetnie pograłbym w coś z ludźmi z portalu, zwłasza, że czasami reklamujecie jakiś nowy tytuł i dziesiątki/setki osób uderzają grać, czemu by ich nie “pospinać”? zapewne mijami się w grach dość często, nawet o tym nie wiedząc.
trudna część pytania: czy to spowodowałoby odpływ użytkownikow na tamte platformy? niby nie, bo przecież przychodzimy tu czytać newsy, ktorych na disco/steamie nie ma.

Tutaj nic nie działa xD
Kiedy ostatni raz widziałeś jakieś moderatora?

dzisiaj. tzn. nie widziałem, ale “ktoś” usunał mój komentarz który napisałem do [ByakuyaPL] w temacie:https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/bless-unleashed-pc-ruszyl-z-beta-lapcie-klucze-i-wbijajcie-do-gry
w którym zasugerowałem, że może pracuje dla redakcji, bo takie śmieszne posty wali. w sumie dwa moje komentarze zostały usunięte i jeden od [miroll] który odpowiedział. Żenada. Post nie został nawet zgłoszony, nie było za co. nie dostałem powiadomienia, ani żadnego wyjaśnienia. Żałuję, że w ogóle przyszło mi do głowy zadanie takie durnego pytanie ^^, skoro tutaj nie można nawet swobodnie pisać. kilka miechow temu dostałem bana na 2 tyg za napisanie komentarza o tym, że przeglądarka brave ma wbudowanego adblocka. teraz usuwją mi komentarze z bunkra. strasznie muszę kogos tu irytować ^^ patologia.

1lajk

“Dno i dwa metry mułu”

To Bukake usunął. Jeśli OP uwuwa post to usuwa też wszystkie odpowiedzi. Tak samo jest na facebooku.