Pytanie do graczy

Witam wszystkich, moje pytanie brzmi, jak wyglada sytuacja w grze, czy jest duza grywalnosc czy juz raczej mozna spotkac samych wyjadaczy.

Witam. Wydaje się, że nowych graczy jest całkiem sporo bo na forach i grupach sporo jest pytań takich jak Twoje, od świeżaków. A w grze biega pełno osób z niskim poziomem masterek.

Co oznacza duża grywalność?

Gra obecnie przeżywa drugą młodość i jest tona nowych graczy, a nie tylko alty weteranów.

Hej
Gra ma się świetnie. Będąc na zagranicznych fp widać duże zainteresowanie tematem oraz sporą ilością ludzi przechodzących z innych gier także świeżaków jest sporo co widać na lokacjach startowych.
Co więcej gra ładnie nam już obrosła w content dzięki czemu mi obecnie nie starcza już czasu na robienie tego co mnie tam interesuje a to dobrze świadczy o grze. Poza tym z gw2 jest taka piękna sprawa że tam nie pozostajesz sam sobie na jakiejś mapie dzięki czemu nawet jakieś zamierzchłe achievementy można spokojnie zrobić.
Na meta eventy trzeba być wcześniej aby złapać sie na nie pełną mapę, world bossowie mają komplet do ubicia go, na mapach hot pomimo 3 letniego okresu po wypuszczeniu nadal są party do zdobywania hp, czy na pof mozna spokojnie znalezc party na full clear bouties. Co do samego pomagania nowym też z tym nie ma problemu wystarczy wejść np na grupy facebook typu Guild Wars 2 Polska (tylko ta co ma ponad 2k członków) albo Guild Wars 2 and expansions (ponad 19 k członków) i rzucasz hasło gdzie i z czym potrzebna pomoc i od razu sie znajduja chetni poza tym in game piszac na chacie mapowym tez bedzie odzew.
Z mojej strony - jak cos pisze w grze Majki.7241