Pytanie, lvl i supp

Witam, powróciłem do gry swoją postacią która znajdowała się na około 30 lvl, kupiłem subskrypcje i mam kilka ogólnych pytań.

1. Jestem na tatooine mam 34 lvl, i wziąłem spora ilość questów heroic 2+, do których można się prosto teleportować i dostać skrzyneczkę np. Battle-Scarred Pummeler's MK-2 Lockbox, z której wypadają 2 przedmioty. I tu się zastanawiam, czy opłaca się to robić? Głównie chodzi o to, czy itemy które wypadają z skrzynki są na konkretnym poziomie? Czy może zależy to od tego na jakim poziomie ją otwieram? Jeżeli by tak było, oznaczało by to że opłaca się je otwierać dopiero na 65 lvl.

2. Jak najlepiej levelować? Bo z tego co widzę wystarczy robić fabułę klasy i danej planety. A misje poboczne można omijać teraz.

1. To jaką skrzynkę dostaniesz jest uzależnione od Twojego poziomu w chwili wykonania questa, a nie gdy otwierasz. Więc jeśli zrobiłeś je na 34 to przedmioty będą na 34 nawet gdy wbijesz 65 i wtedy postanowisz otwierać hurtowo. Skrzynki z przedmiotami będziesz dostawał do lvl 60 włącznie. Potem będą nowe skrzynki dla Sojuszu. Też wypadają z nich przedmioty, często znacznie lepsze od tych niebieskich, ale w większości puste kosmetyczne zabawki (czasem company gifty, mounty, pety). A ponieważ reset heroiców jest we wtorek, to nie ma co czekać na wbicie wyższego poziomu - zrobisz je jeszcze raz potem. Bo heroici robi się zawsze.

2. Normalnie wystarczy planeta+historia postaci, teraz mamy 2x exp, więc nawet całej planety nie trzeba robić dla podobnego efektu. Sam jednak wolę mieć znacznie wyższy lvl niż potrzeba na danej planecie (by skupić się na leceniu przez kolejne lokacje, a nie niekiedy mozolne przebijanie się), więc zrobiłem nieco inaczej i na pewno znacznie szybciej, bo bez konieczności biegania w tą i z powrotem z questami. Za 275k kupiłem odblokowanie 30% expa za mobki w flashpoincie. Za 4k kilka skrolli do expa z GTN. Niezależnie od klasy pierwsze solo flashpointy (Black Talon/Esseles) robi się w 25-30min, więc można zrobić dwa na jednym scrollu. W ciągu 4h dobiłem do 50, a dzięki temu, że za każdym razem gdy skończysz dostajesz ścigacz, który sprzedajesz za 2.5k to każda postać jest samowystarczalna jeśli chodzi o scrolle. Potem przerzuciłem się tylko na historie (dla fabuły), bo planety dla wszystkich są takie same w danej frakcji. Kończąc story na wszystkich mapach podstawki postać dobiła do 65. Sądzę, że siedząc tylko w FP na chwilę obecną, dzięki eventowi, w ciągu 10h da się wbić maxa.

Dzięki za odpowiedz. Czyli te zadania heroic 2+ które bierze sie przy takiej skrzyneczce na planetach, resetują się co tydzień? I można je robić zawsze?

Tak. Z tego co pamiętam reset jest we wtorki o 15 (lub po konserwacji serwera jeśli w danym tygodniu jest). I zawsze są dostępne. Co więcej - nie musisz nawet biegać po planetach i zbierać je. Na stacji floty masz komputer gdzie są wszystkie dostępne heroiki dla Ciebie. Odblokowują się wraz z poziomem, więc będą się pojawiać wraz z rozwojem postaci. U repsów znajduje się on na pierścieniu wokół kantyny na godzinie 1, u impów na godzinie 6, oznaczone podobnym symbolem co normalne skrzynki. Dzięki temu oszczędzisz masę czasu.

Witam, powróciłem do gry swoją postacią która znajdowała się na około 30 lvl, kupiłem subskrypcje i mam kilka ogólnych pytań.

1. Jestem na tatooine mam 34 lvl, i wziąłem spora ilość questów heroic 2+, do których można się prosto teleportować i dostać skrzyneczkę np. Battle-Scarred Pummeler's MK-2 Lockbox, z której wypadają 2 przedmioty. I tu się zastanawiam, czy opłaca się to robić? Głównie chodzi o to, czy itemy które wypadają z skrzynki są na konkretnym poziomie? Czy może zależy to od tego na jakim poziomie ją otwieram? Jeżeli by tak było, oznaczało by to że opłaca się je otwierać dopiero na 65 lvl.

2. Jak najlepiej levelować? Bo z tego co widzę wystarczy robić fabułę klasy i danej planety. A misje poboczne można omijać teraz.