Pytanie na temat klasy

Czy jest tu jakis weteran Neverwinter'a? Gram od jakiegoś czasu póki co wbiłem 50lv. Jednak z tego co rozmawiam z innymi piszą mi, że są szybkie sposoby na wbicie lv przez jakieś itemy ale nie te z item shopa. Jednak nie zdążyłem się spytać o jakie chodzi.
Do sedna czytałem wiele i TR, którym gram do tej pory niezbyt mi odpowiada jest jakiś drętwy i nie wygląda za specjalnie fajnie. Czy ktoś mógł by polecić jakąś ciekawą klasę, która się tak szybko nie znudzi? Chodzi mi o jakieś efektowne skile i bycie DPS. Chodzi mi o postać do PvP inna do PvE
Pozdrawiam.

Może spróbuj HR? Możesz walczyć sztyletami lub łukiem - to już twój wybór. :D Chociaż mi też bardzo podoba się SW, ale każdy lubi co innego. :>

Osobiście zastanawiam się nad Paladynem lub GWF i ciężko zdecydować :D

W tym akurat nie doradzę, bo to są dwie jedyne klasy jakich nie miałam na lvl capie, gdy max był jeszcze 60 :)

co do gwf to spoko dmg i calkiem spory def a o paladynie mogę powiedzieć zarazie wyglada na takiego kozaka mam kolo 20 lvla bije wszystko co się rusza + się leczy i innych więc czuje że będzie bardzo szybki nerf ;p

Czy jest tu jakis weteran Neverwinter'a? Gram od jakiegoś czasu póki co wbiłem 50lv. Jednak z tego co rozmawiam z innymi piszą mi, że są szybkie sposoby na wbicie lv przez jakieś itemy ale nie te z item shopa. Jednak nie zdążyłem się spytać o jakie chodzi.
Do sedna czytałem wiele i TR, którym gram do tej pory niezbyt mi odpowiada jest jakiś drętwy i nie wygląda za specjalnie fajnie. Czy ktoś mógł by polecić jakąś ciekawą klasę, która się tak szybko nie znudzi? Chodzi mi o jakieś efektowne skile i bycie DPS. Chodzi mi o postać do PvP inna do PvE
Pozdrawiam.