Pytanie o Dofus

Ze względu na sporą populacje ja urzędować zaczynam na Rushu :)

Jeszcze jedno pytanie, w grze występuje jakiś auction house lub miejsce w którym wystawia się przedmioty ?

tak, na mapie są markety pozaznaczane.

Rozumiem, że nie ma nikogo z Solara?

Również gram na Rushu, mój nick - Auchard - piszcie śmiało to razem popykamy :)

Widze że troche ludzi sie zebrało przed merge. Może i ja zaczne jest ktoś z was w 'pl' gildii na Rushu?

Napisz do Bomba-K urwa ( bez spacji po "K" oczywiście. Nie pamiętam czy "ku rwa" z wielkiej czy nie) z gildii Armia Krajowa, strasznie przyjemna gildia dla nowych i nie tylko.

Cóż... mam jakieś stare konto na którym mam postać na serwerze Aermyne. Rozumiem że mo merge będę mógł grać z ludźmi którzy byli na np Rushu?

Tak jest! http://www.dofus.com/en/mmorpg/news/devblog/tickets/660653-server-fusion

Witam i ja dołączę się do tematu. Obecnie gram w dofusa 1.29 (od zera) i szukam Polaków do wspólnej gry. Mam paroletnie doświadczenie w grze i co nie co jeszcze pamiętam. Mam również konto na 2.0(Rushu) więc mogę się dostosować do wersji gry w którą chcecie zagrać. Ważne aby zebrać społeczność Polaków. Co do Polskich gildii grając na 2.0 jakieś pół roku temu z tego co pamiętam były 3 znaczące się Polskie gildie na Rushu. Czekam na odp kogoś z Was. Pozdrawiam

Witam, mam zamiar zacząć pykać w Dofus i mam parę pytań :

- pogrywa ktoś z was, a może i znajduje się jakaś polska gildia ?

- czy na początku kariery idzie coś pograć bez tej subskrypcja ( w późniejszym czasie mam zamiar kupić )

- jaki serwer wybrać (jeżeli takowe istnieją ) ?

- czytałem też, że w grze występują tzw build'y na postacie i tutaj moje pytanie, czy istnieje jakaś strona z polecanymi build'ami ?

Wszelkie rady mile widziane.

Gra ktoś z Polaków w dofus retro? Lub orientuje się czy istnieje tam jakaś Polska gildia? Zastanawiam się nad zaczęciem gry. Ostatnio grałam dekadę temu. Nostalgia wróciła. Zależałoby mi na rozpoczęciu gry na serwerze z możliwa jedna postacią, stary dofus kojarzy mi się z armiami botów. Nowa wersja mnie niestety odrzuca graficzne. No chyba że w nowej istnieje jakaś większa społeczność Polaków, to wtedy ewentualnie się przekonam :smiley: