Pytanie o skile

Tak jak w temacie o co chodzi z skilami. Niby wypieram posatć botem broń ale i tak mam wszystkie skile różnych podklas czy ta broń to tylko tak na początek a potem to i tak gram jak chce i czy mogę grać skilami róznych podklas. Chodzi mi o te podklasy krtóre są pod P.

powiem ci ze nie ogarnolem twojego toku rozumowania wiec ci to rozpisze

wszystkie klasy czyli mag, warrior itp maja jeszcze swoje pod klasy czyli np mag ma pyromancer, warlock itp i to jakie masz skile jest uzależnione od tego jakie podklasy wybrałeś i ile pkt dałeś w te pod klasy, czyli dajemy pkt w podklasy i to daje nam pasywne umiejetnosci do skili a skile odblokowywuja sie po X danych pkt w dana podklase i z tych trzech podklas masz od razu wszystkie umiejetnosci aktywne [ a z jakiej najwiecej to oczywiscie zależy w jaka dawales najwiecej pkt tam na dole masz wypisane ile pkt musisz dac by odblokowac danego skila ] a to jaka masz bron nie jest wazne [ chyba ze dany skill ma napisane ze musisz miec taka i taka bron lecz ja sie nie spotkalem z czyms takim ]

Buildy skladaja sie z 3 podklas i tych buildow mozesz miec nie wiem ile ale by odblokowac robienie dalszych buildow potrzeba sporo platyny a kupujesz to u swojego trenera dwa pierwsze sa stosunkowo tanie potem juz tak nie jest. Buildy mozesz zmieniac sobie caly czas gdzie kolwiek jestes i nic cie to nie kosztuje, a wraz ze zmiana buildu zmieniaja sie od razu paski skili w taki sposob jak ukladales sobie pod dany build.

Czyli tak: mam naprzykład kleryka ma on 3 podklasy druid, justica i inqusitor ja dodaje sobie punkty w tych 3 drzewkach dostaje umijętności w zależności ile dodałem tych punktów i tyle, a te pronie które wybierałem napoczątku nic nie znaczą czy zmieniają te drzewka dusz?

jestem nowy w tej grze ale tak jak mowilem przewertowalem pare postaci i nie widzialem by bronie mialy jakis wplyw na skile to raz , a co do umiejetnosci to wszystkie podklasy czyli ten twoj druid, justica i inqusitor maja swoje wlasne skile i pasywne umiejetnosci oczywiscie wiec jezeli rozwijasz np podklase druida to tylko w nim odblokowywujesz umiejetnosci z tego co widzialem 80% buildow sklada sie ze dajesz 80% pkt w jedna podklase a te 20% na druga, trzecia omijajac i wybierajac ja tylko po to by byla. A jakie umiejetnosci ci sie pojawiaja gdy rozwijasz drzewka to masz wypisane tam pod tymi drzewkami ile pkt musisz wydac by dany skill odblokowac.

I oczywiscie mowic nie musze ze gdy znajdziesz swojego trenera powinienes od razu kupic miejsce na 2 builda i jednego zrobic w heala na instancje lub do party, a drugiego pod dmg z lekkim healem by moc robic questy. Jakie podklasy odpowiadaja za leczenie oraz dmg tego ci nie powiem.

Tak jak w temacie o co chodzi z skilami. Niby wypieram posatć botem broń ale i tak mam wszystkie skile różnych podklas czy ta broń to tylko tak na początek a potem to i tak gram jak chce i czy mogę grać skilami róznych podklas. Chodzi mi o te podklasy krtóre są pod P.