Pytanie odnośnie Classic'a

Witam.
Jestem wieloletnim graczem WoW’a który zaczął swoją przygodę od dodatku WOTLK.
Aktualnie nie gram w Battle for Azeroth ponieważ nie podoba mi się ten dodatek.
Można powiedzieć że " na dniach " startuje World of Warcraft Classic w którego nigdy wcześniej nie grałem… jestem nie ukrywam zainteresowany , lecz ciekawi mnie aspekt hardcoru w podstawowej wersji tej gry…
Podobno żeby wbić sam 40 level potrzeba do tego kilku miesięcy.
Najlepiej zrezygnować z życia , rzucić pracę i grać żeby coś osiągnąć - widziałem takie żartobliwe komentarze…
I teraz pytanie…
Czy naprawdę jest taki hardcore?
Osobiście chciałbym spróbować , ale pracuje , chodzę na siłownie , mam dużo innych obowiązków , przeważnie zostaje mi na grę 2-3 h czasu wolnego na przyjemności np. granie.
Czy z tak niewielką ilością czasu , bez większego " no-life " uda się cokolwiek osiągnąć w podstawce?
Bo osobiście … jeśli mam bić max lvl pół roku to chyba zwątpię…:grimacing::rofl:

40lvl w kilka miesięcy to się wbijało lata temu, gdy nie bylo poardnikow do WoWa, gdy nie bylo opisanych WSZYSTKICH questow na YT i nie wiadomo bylo gdzie iść by go zrobić

Teraz, gdy gracze WoWa znają na pamięć questy i mają wszystkie poradniki na internetach, to nic nie jest hardkorowe
Pisałem o tym pod newsami o classicu gdzie spuszczali się ze Classic jest hardkorowy i max level zajmie tam 6 mscy by go wbić, te ich wywody są gówno warte, pisałem ze od premiery juz po miesiacu beda latac levele 60 i zdania nie zmianiam, w 1 dzień wbilem na classicu 15lvl, przypuszczam ze 60lvl to bedzie juz u niektórych wbity po 2 tygodniach od premiery
Jedynym hardkorem tam jest fakt ze levelujesz biorąc na siebie po 1 czy 2 mobach, to jest jedyny hardkor na classicu

Nowy dodatek BfA ci się nie podoba, classic tez ci nie pasuje bo za długo się leveluje, zdecyduj się czego ty chcesz, a najlepiej pozostań przy podnoszeniu ciężarów

1lajk

Ja tam biłem maxa pierwszą postacią w pół toku i było fajnie. W między czasie męczyliśmy się tydzień z dungeonem blackrock depths, którego ostatecznie chyba nie udało nam się ukończyć w tamtym okresie i też było fajnie.

Są poradniki gracze mają opcykane, gdzie iść po kolei żeby jak najefektywniej expić. Na początku pewnie będą kolejki po moba, ale hardkory co się wysuną na prowadzenie wbiją maxa w kilka dni w poszukiwaniu sławy i chwały. Spokojnie guru na pewno poinformuje o śmiałku który jako pierwszy wbił 60 poziom na classicu i w newsie dopisze coś w stylu “WoW classic nie jest wcale taki hardkorowy pewien gracz X wbił maksymalny 60 poziom w X godzin i zajęło mu to X dni” ;p