Pytanie odnośnie zakupu gry

Proszę o argumenty za i przeciw kupna GW, chciałbym dowiedzieć się czy warto ją kupić.

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/53040-10-powodow-dla-ktorych-warto-zagrac-w-guild-wars-2/

Tutaj masz dwa filmiki. Obejrzyj. Dziesięć powodów przeciw i za. Powodzenia.

!!!PIERWSZA CZĘŚĆ NIE DRUGA!!!

Hej.

Mimo tego, że gra ma już swoje lat to opłaca się ją kupić:

+ Cena ( w dobrej cenie można kupić cały zestaw),

+ Polska wersja językowa,

+ Ruszy na każdym sprzęcie,

+ Bardzo dobra i wciągająca fabuła,

+ Świetne PVP,

+ Masa możliwości jeśli chodzi o tworzenie postacie „build” itd,

+ Klimat,

+ Nie trzeba przy tym tytule spędzać 24h aby dobrze się bawić i coś osiągnąć,

+ Eventy (mimo, iż twórcy gry nie zajmują się tym tytułem tak jak kiedyś na serwerze automatycznie uruchamiane są Całkiem przyjemne Eventy )

- Populacja (Pojawienie się drugiej części Guild Wars spowodowało spory spadek populacji . Na Polskich dystryktach ludzi ze świecą szukać. Natomiast na Amerykańskich w odpowiednich godzinach są tłumy :D Śledząc czat można znaleźć nawet informacje, iż niektórzy gracze wracają do Gw gdyż zawiedli się GW2.)

-Mapy są instancjonowane (dla niektórych jest to minus)

Ja osobiście gram w Gw od 2006 roku z drobnymi przerwami na inne mmo. Nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na ten tytuł :D Oczywiście są już też lepsze tytuły…

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem.

Dziękuje, jeszcze kilka pytań jak jest z klasami i rasami, czy system walki jest efektowny i na jakich detalach pójdzie w przynajmniej 30-40 FPS

Procesor: Intel pentium CPU B960 2.20GHz

Ram: 4,00 GB

Karta graficzna: Intel HD Graphics

Windows 8: 64-bitowy

Na tym sprzęcie spokojnie zagrasz na full detalach, bez obaw. Gra została wydana w 2005 roku więc ruszy już teraz na wszystkim. Co do ras w Gw 1, do wyboru są tylko ludzie, walki są dość efektowne (ale to jest rzecz gustu ). Natomiast jeśli chodzi o klasy to jest ich z 10:

-Mesmer

-Mnich

-Zabójca

-Rytualista

-Wojownik

-Łowca

-Nekromanta

-Elementalista

-Patron

-Derwisz

Chyba wymieniłem wszystkie. Jeśli zdecydujesz się na zakup to w dobrej cenie możesz znaleźć paczkę ,która zawiera wszystkie dodatki. Najlepiej kupić taki zestaw ,gdyż uzyskasz dostęp do wszystkich kampanii, umiejętności elitarnych oraz klas postaci. Do tego dodatek Eye of The North jest pewnym łącznikiem między pierwszą a drugą częścią gry. Możesz tam np. znaleźć smoki ewentualnie przyszłe miejsce narodzin rasy Sylvari.

A jaki jest maksymalny poziom doświadczenia i czy questów jest tak dużo że po samouczku mam 20 misji i jak je skończę to mam o 10 poziomów więcej i 10 razy więcej questów bo to mnie w mmo denerwuje że nie mogę nadążyć za ścieżką fabularną.

Maksymalny poziom w GW 1 to 20.

Zadań jest bardzo dużo i niektóre są naprawdę trudne ale wykonalne. Wszystko będzie zależało od „buildu” oraz najemników lub graczy z jakimi będziesz przemierzał mapę. Maksymalny poziom jest dosyć łatwo wbić ale nie poziom jest najważniejszy a Zdolności które posiadasz.

Bardzo ci dziękuję za pomoc, jak będę czegoś potrzebował to powiem.

Jak to wszystko czytam to aż łezka się w oku kręci. Pamiętne czasy GW ... Szkoda że głupi ja sprzedałem konto GW2 bo było tam przypisane GW 1 ;d

Nie grałem, mogę się opierać tylko na opinii niegdyś dobrego kumpla: gra bardzo, bardzo, bardzo fajna, warta praktycznie każdych pieniędzy. Jedyne co może być przeciw to malejąca ilość graczy (nieznacznie, ale jednak). Przy czym dla niektórych to może być zaleta, nie wada!

Jeśli się wciągniesz to się opłaca, bo wciąż są polskie gildie z ludźmi którzy chętnie pomagają. Do tego zawsze są jakieś wyjścia na instancje czy coś.

Gdzie mogę kupić najtaniej grę z 3 dodatkami?

Tak w ramach sproatowania: są 3 wersje gry i jeden dodatek.

Tak w ramach sproatowania: są 3 wersje gry i jeden dodatek.

Tak właściwie to jest 1 oficjalna gra i 3 dodatki, lecz 2 z 3 dodatków nie wymagają samej gry i są jedynie dodatkowymi kampaniami.

Ja na lepszym sprzęcie miałem problem z płynnoscią gry wiec nie wiem czy napewno aby pograsz na full detalach :)

Ja na Allegro kupiłem wszystko za 40 zł.

Warto naprawdę nawet teraz :D

Jeszcze jedno pytanie lepiej kupić w wersji cyfrowej czy w pudełku?

Jasne że w pudełku, jak dla mnie większy satysfakcja z kupna a i fajowo się na półce prezentuje ale wiadomo gra ta sama a sam key wychodzi taniej. Decyzje zostawiam tobie...