Pytanie

Czy mozliwe jest to że jak nie grałem rok w vindictusa moje postacie zostały usunięte?

Wróciłem po roku i były. A tobie się tak stało czy pytasz z ciekawości?

właśnie mi sie tak stało

Czy mozliwe jest to że jak nie grałem rok  w vindictusa moje postacie zostały usunięte?

właśnie mi sie tak stało

Co dokładnie się dzieje ? Zalogowałeś się i nie ma postaci ?

dokładnie zalogowałem się na stare konto a tu kreator postaci i zadnej innej juz nie ma puste konto

dokładnie zalogowałem się na stare konto a tu kreator postaci i zadnej innej juz nie ma puste konto

Jeśli miałeś tam postać a nie miną pełny rok czyli 12 miesięcy od dnia ostatniego logowania do samej gry to jest coś ewidentnie nie tak .

Sprawdź dokładnie ile cie nie było na koncie i pisz do supportu .

Jeśli masz jakieś screeny to było by fajnie bo wtedy udowodnisz supportowi w razie czego że jednak była jakaś postać

13 chyba zleciało

ale w Raiders of Icarius przestałem grac dokładnie w ten sam dzien a tam wszystko się zgadza a w Vindi pustki

13 chyba zleciało 

ale w Raiders of Icarius przestałem grac dokładnie w ten sam dzien a tam wszystko się zgadza a w Vindi pustki

Skoro minęło 13 miesięcy to nie powinno nawet konta być dziwne a może vindictus zmienił coś w regulaminie na temat kont i ich aktywności

Czy mozliwe jest to że jak nie grałem rok w vindictusa moje postacie zostały usunięte?