Pytanko

Chciałem was zapytać was o jakiś sposób zarabiana tzw. "Platinium" w jaki sposób można zarobić dość większą sumkę :)

Polecam wybrac sie do Wujcina nieopodal Kluczborka. Mozesz zostac przewodnikiem ktury bedndzie oprowadzal po wujcinskich stawach, stajniach, stadninach, miejscami gdzie przechowywane sa konie, stodołami dla koni i wiele wiecej. Jesli Ci to nie pasuje mozesz pracowac w nowopowstalym barze fast fuud "Horse Wrold" Gdzie serwowane sa kebaby z konia, konskie burgery (nawet mozna possac konskiego flaczka). Jesli jednak ta pracan ie jest dla Ciebie nic nie szkodzi! Zawsze mozesz zostac Wujcinskim Kosmonautą! Do jego obowiazków nalezy czyszczenie kanalów i totalet publicznych (np gdy ktos je zasra). Wiec nie zastanawiaj sie tylko wpadaj do Wujcina!!!.

warn_ico.png
Offtop, regulamin pkt 4.1. ~ PL

robienie sle, farmienie, bawienie sie na AH (kupowanie taniej, sprzedawanie drożej)

Tak jak wyżej - najlepiej jest zarobić przez AH, tylko trzeba ogarniać ceny i poświęcić dużo czasu.

PS. Z czego ta sygnaturka, jurrgenaut ? :P

Ok dzięki za odpowiedzi ;D byłem po prostu ciekaw bo niektórzy w grze z liczbami 4000 platinium wyskakują ;DDD pogrom po prostu ;p
a sygnatura nie pamiętam już z czego ;p ;D

Chciałem was zapytać was o jakiś sposób zarabiana tzw. "Platinium" w jaki sposób można zarobić dość większą sumkę :)